Wyprawa Darwina – prezentacja mechaniki cz. 4

W poprzednich odsłonach cyklu zaprezentowaliśmy wszystkie Akcje Główne z Wyprawy Darwina. Czas na akcje specjalne. Ich odblokowywanie to jedna z najbardziej satysfakcjonujących rzeczy w grze!

Gracze mogą odblokować dowolną zablokowaną akcję, opłacając jej koszt podczas wizyty na polu odpowiedniego dziennika. Akcja ta staje się dostępna dla wszystkich graczy. Nagrodą za odblokowanie jest możliwość wykonania tej akcji za darmo, bez przydzielania robotnika i spełniania wymogów tej akcji.

Obok ulepszonych wersji już omówionych akcji, mamy tu także 6 akcji specjalnych losowo dobieranych podczas przygotowania rozgrywki, które potrafią zupełnie odmienić tempo i strategię rozgrywek.

Dają one dostęp do szeregu takich działań jak: umiejscawianie namiotów, dobieranie i natychmiastowego wypełnianie celów czy używanie zablokowanych akcji.

Wszystkie wyjaśnienia mechaniki Wyprawy Darwina: 

https://portalgames.pl/pl/wyprawa-darwina-prezentacja-mechaniki-cz-1/

https://portalgames.pl/pl/wyprawa-darwina-prezentacja-mechaniki-cz-2/

https://portalgames.pl/pl/wyprawa-darwina-prezentacja-mechaniki-cz-3/

https://portalgames.pl/pl/wyprawa-darwina-prezentacja-mechaniki-cz-5/

Przedsprzedaż: https://sklep.portalgames.pl/kolekcja-wyprawa-darwina

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.