Wiadomości

Inventions: Ewolucja Idei – o tej złożonej planszówce

Inventions: Ewolucja Idei to gra złożona, no nie? I to nie złożona na skali z wszystkimi grami planszowymi: od imprezówek pokroju Spicy czy Dobble do rozbudowanych, wielogodzinnych pozycji. Mówimy o wysokim poziomie złożoności w ramach – zasadniczo dość złożonego – gatunku euro. Jeżeli użytkownicy serwisu boardgamegeek.com wskazują 4,69 w 5-stopciowej skali, to wiedz, że coś się dzieje.

Bitoku, czyli leśne duchy w wersji euro

Oto planszówka – wyznanie miłości do japońskiej mitologii. Hiszpanie z Devir Games musieli uznać “to jest ten tytuł!” i usiedli do projektowania swojego opus magnum. Gry wielkiej komponentowo (dzień dobry, chciałbym zamówić większy stół), oszałamiającej wizualnie (te kolory, ilustracje, znaczniki, plansza!). Gry, która nawet mechanicznie zarządza bezlikiem (oto tysiąc opcji, wybierz z nich coś, coś odrzuć – i baw się tą selekcją!). Przed tobą Bitoku!

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.