Wiadomości

Słowołaki – ukryj się wśród słów

W Słowołakach gracze odgadują sekretne słowo, zadając pytania, na które można odpowiedzieć tylko “tak” lub “nie”. Aby wygrać, odgadnijcie Magiczne słowo przed upływem czasu gry! Strzeżcie się! Jeden z graczy jest Wilkołakiem, który nie tylko gra w sekrecie przeciwko wam, ale też zna Magiczne Słowo. Jeśli nie odgadniecie Słowa na czas, wciąż możecie wygrać, demaskując Wilkołaka!

Little Factory – mała gra prosto z Japoni

Od lat jestem zafascynowany grami planszowymi z Japonii. Odkryłem je niedawno, ledwo 10 lat temu. Był rok 2012, na targach w Essen ukazała się malutka gra karciana Love Letter autorstwa nieznanego mi wcześniej Seiji Kanai. Gra szturmem podbiła świat, a w moim przypadku nie tylko podbiła moje serce, ale zapoczątkowała

Przedsprzedaże czerwca od Portal Games!

Jak w każdy pierwszy piątek miesiąca, ruszamy z przedsprzedażami! Tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie gry planszowe, które zmieścisz do plecaka, jadąc na wakacje. Do każdej z przedsprzedaży dorzucamy ekskluzywne bonusy. Ich liczba jest mocno ograniczona i dostępne są tylko w sklepie Portal Games. Nie czekaj i ciesz się dodatkową zawartością jeszcze przed premierą!

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)

    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.