Wiadomości

Księga Przygód, czyli niewyczerpane źródło scenariuszy do Robinsona Crusoe

Księga Przygód to zbiór scenariuszy do kultowej kooperacyjnej gry planszowej Robinson Crusoe: Przygoda na Przeklętej Wyspie. Wśród 52 scenariuszy podzielonych na kategorie według poziomu trudności, docelowej grupy, długości rozgrywki i gatunku znajdziesz mnóstwo zupełnie nowych przygód, jak również nowe warianty scenariuszy z gry podstawowej.

Skąd się wzięli “Podwójni Agenci”?

Każdego roku z Essen wracamy do biura z blisko setką gier, które trzeba pilnie ograć, pilnie sprawdzić i równie pilnie podjąć decyzję, czy chcemy negocjować polską edycję. Tu w Portal Games jesteśmy graczami, tak jak i wy chłoniemy hype, wiemy co było gorące na targach, co jest hitem, więc w pierwszych dniach po targach na stół lecą jeden za drugim przeboje targów, gry uznanych autorów, gry dużych wydawnictw, same wisienki z tortu, hit za hitem.

Statusowe ABC

Zbiorczy przegląd statusów portalowych projektów? Sprawdź nasz alfabetyczny sprint po tytułach! Pełną wersję znajdziesz w wersji video na naszym kanale YT. Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o zmianach statusu wyczekiwanego tytułu, skorzystaj z funkcjonalności naszej strony z zapowiedziami: https://sklep.portalgames.pl/zapowiedzi

Jak powróci Wieczna Wojna?

Już teraz można zamówić w przedsprzedaży Wieczną Wojnę, długo oczekiwaną odsłonę linii Aeon’s End. O Wiecznej Wojnie tylko w tym roku było głośno – zbierzmy więc to, co będzie się z nią działo w nadchodzących tygodniach.

𝐍𝐄𝐔𝐑𝐎𝐒𝐇𝐈𝐌𝐀 𝐇𝐄𝐗 Śpieszymy z nowym raportem ze sceny turniejowej. Najbliższe heksowe wydarzenia znajdziesz na stronie neuroshimahex.com.

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.