Zmęczeni nieustannymi wojnami na swoich rodzinnych ziemiach osadnicy wyruszyli w drogę w poszukiwaniu spokojniejszej krainy. Zbudują nowe domy, obsieją nowe pola i rozpoczną zupełnie nowy rozdział w swoim życiu.

OSADNICY: WYKREŚLANE IMPERIUM to gra, w której gracze zarządzają swoimi zasobami rozbudowując swoją osadę o nowe specjalne budynki oraz o mury, nowe pola i chaty. Rozgrywka trwa 10 rund, a gracz, który zdoła najlepiej rozwinąć swoje małe imperium, zdobędzie najwięcej punktów zwycięstwa i zostanie zwycięzcą!

To twoja szansa, aby zdobyć je zupełnie za darmo – dodatkowe arkusze Przygodowe i Imperialne będą dostępne w przyszłości w sklepie Portal Games.

Rozegrasz 10 rund, z których każdą rozpoczniesz od rzucenia trzema kośćmi surowców i jedną kostką robotników, aby stworzyć wspólną pulę zasobów. Następnie wybierzesz żeton Przysług, który zapewni twojemu Imperium nadzwyczajną korzyść. Wreszcie przejdziesz do fazy Rozwoju Imperium, podczas której będziesz zbierać, budować, tworzyć konstrukcje i wymyślać ciekawe kombinacje z dostępnych ci zasobów. Wraz z końcem gry wystarczy, że podsumujesz zdobyte punkty zwycięstwa, aby określić swój końcowy wynik!

W Osadnikach: Wykreślanym Imperium występują dwa tryby rozgrywki – tryb Rywalizacji (dla 2 – 4 graczy) i tryb Przygodowy dla pojedynczego gracza.

W trybie Rywalizacji wszyscy gracze otrzymują taki sam arkusz Wioski i rywalizują ze sobą, aby ustalić, kto jest w stanie uzyskać jak najwięcej punktów.

Tryb przygodowy jest zaprojektowany z myślą o rozgrywkach solo i wykorzystuje zasady zaawansowane. Każdy arkusz jest inny, tak więc gracz będzie musiał dostosować odpowiednio swoją strategię, aby zdobyć jak największą liczbę punktów. Jeśli zakochałeś się w Wykreślanych Osadnikach, zagrałeś wiele razy i brakło ci już wolnych stron w bloczku, głowa do góry! Możesz pobrać plik, wydrukować, zalaminować i budować kolejne wykreślane Imperia! Dziękujemy za granie w Osadników!

  • Pełna nazwa: OSADNICY: WYKREŚLANE IMPERIUM
  • Autor: Ignacy Trzewiczek
  • Ilustracje: Roman Kucharski, Tomasz Jędruszek, Grzegorz Bobrowski, Denis Martynets, Maria Pekina
  • Liczba graczy: 1 – 4
  • Czas gry: 30 min.
  • Wiek: 10+
  • Instrukcja: PDF
  • SCD: 79,95 PLN

 

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

Najnowszy odcinek podcastu 2 Pionki już dostępny - zapraszamy! https://t.co/gQE1TTzQ4g
W czwartek po południu ujawnimy informacje, które powinny zainteresować fanów jednej z naszych gier 😉 https://t.co/knFzByEWGW
Choć do oficjalnej premiery jeszcze trochę czasu, wszystkie zamówienia przedsprzedażowe Cooper Island wyślemy jeszc… https://t.co/2NR5g4aGzt

Newsletter