Cry Havoc: Aftermath

Rozszerzenie będzie miało premierę podczas Spielmesse Essen 2017 i trafi do dystrybucji wkrótce po targach.


Szczegóły fabularne

Wojna zbyt długo zbierała swe żniwo. Cztery armie ścierały się, walcząc o drogocenne kryształy, i żadna strona nie dawała za wygraną. Nieustanny konflikt czynił ekstrakcję niesamowicie trudną. Planeta pozostawała jednak hojna, dostarczając wartościowych surowców, także siły okupacyjne trwały, nieustannie walcząc o dominację. Bez cienia końca tego starcia na horyzoncie, wszystkie cztery frakcje rozwinęły nowe taktyki i technologie, by powiększyć swoją przewagę.

Aftermath i ty

W cały ten wir wydarzeń wrzucany jesteś ty, graczu. Musisz odnaleźć się w sytuacji i wykorzystać nowe możliwości, by zmiażdżyć twoich przeciwników. Masz na podorędziu nowe budowle i zdolności, jak i potężnych nowych liderów. Jak wykorzystasz ich do osiągnięcia zwycięstwa?

Nowość: Budowle Uniwersalne

Rozszerzenie Aftermath zawiera nowe budowle uniwersalne, takie jak Serwery Sztucznej Inteligencji, które pozwalają dobierać dodatkowe karty.

Nowość: Budowle Frakcji

Twoja armia nigdy nie była bardziej zdeterminowana, by osiągnąć ostateczne zwycięstwo. Nowe budowle zawierają między innymi Transporter, ułatwiający szybki przerzut wojsk z jednego miejsca, a w inne.

Nowości – 4 plansze liderów

4 dwustronne plansze liderów zapewnią twojej armii dodatkową przewagę od samego początku gry. Ludźmi może dowodzić na przykład Generał Fuchsenbach, zwiększający szansę na przetrwanie twoich sił.

Nowość: Punktowane Wydarzenia

Nowe wydarzenia, pozwalające zdobywać punkty zwycięstwa!

Błąd w druku

Cry Havoc: Aftermath błąd

Czasami podczas druku pojawiają się małe błędy i niestety taki pojawił się też w dodatku Cry Havoc: Aftermath (zarówno w polskiej, jak i angielskiej wersji językowej), za co serdecznie przepraszamy. Błąd polega na umieszczeniu na awersie żetonu Kamuflażu, jednego z trzech trójkątnych żetonów, niewłaściwej ilustracji. Nie wpływa to w żaden sposób na rozgrywkę, żeton dalej może działać tak samo.

Wspomniany żeton kamuflażu (awers) wygląda na ten moment w ten sposób:

Zły żeton Kamuflażu

A powinien wyglądać w ten sposób (awers):

Dobry żeton Kamuflażu

Oferujemy możliwość poprawienia ilustracji we własnym zakresie. Poniżej znajdują się dwa linki do plików, zawierających poprawne ilustracje:

Plik PDF w formacie A4 – wydrukowanie go w rozmiarze rzeczywistym na papierze samoprzylepnym gwarantuje uzyskanie nalepki z poprawną ilustracją we właściwym rozmiarze.

Plik PNG – zawiera poprawną ilustrację, jednak podczas druku należy się upewnić, co do rozmiaru wyjściowego.

Dodatkowo umieszczamy wersję PDF i PNG wraz z rewersami żetonów, jeśli ktoś chciałby zmienić jego grafikę na tą korespondującą z ilustracją z awersu – tu jednak trzeba uważać, aby nie dało się rozpoznać, który z żetonów posiada awers z ilustracją, by nie zdradzać przeciwnikowi swoich zamiarów:

Plik PDF w formacie A4 – wydrukowanie go w rozmiarze rzeczywistym na papierze samoprzylepnym gwarantuje uzyskanie nalepek z poprawnymi ilustracjami we właściwym rozmiarze.

Plik PNG – zawiera poprawną ilustrację rewersu, jednak podczas druku należy się upewnić, co do rozmiaru wyjściowego.


Bardzo przepraszamy za zaistniały błąd – postaramy się go poprawić w przyszłych dodrukach. Na ten moment pozostaje używać żetonu w takiej postaci, w jakiej jest, albo skorzystać z plików i naprawić żeton we własnym zakresie.

Informacje o produkcie
Autorzy: Grant Rodiek, Michał Oracz, Michał Walczak

Liczba graczy: 2-4

Czas rozgrywki: 90-120 minut

Wiek: od 10 lat

Pełna lista komponentów rozszerzenia Aftermath:


Strona gry w serwisie Boardgamegeek

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.