Zapraszamy na NS Con, wyjątkowy, neuroshimowy konwent rozgrywany w wielu miejscach jednocześnie!

Wydawnictwo Portal Games wraz z partnerami zaprasza na specjalne wydarzenie na rozpoczęcie nowego sezonu Mistrzostw Polski w Neuroshimę Hex. Zapraszamy również na oficjalną stronę Neuroshimy Hex: www.neuroshimahex.com

Pełny regulamin Mistrzostw jest dostępny pod tym linkiem. 

NS Con to neuroshimowy event realizowany 29 kwietnia jednocześnie w różnych punktach w całej Polsce: w Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Bielsku Białej, Katowicach, Warszawie i in.

Głównym punktem imprezy są turnieje eliminacyjne Neuroshimy Hex. Nowi gracze będą mogli zapoznać się z zasadami gry. Na uczestników będą czekać także specjalne turnieje wiedzy o Neuroshimie oraz sesje wersji fabularnej Neuroshimy.

☢️ Impreza odbywa się w szeregu miejsc w całej Polsce. Jeśli masz możliwość odwiedzić jeden z tych punktów, jeśli masz farta i mieszkasz w mieście, gdzie odbywa się NScon, to nie ma co się wahać, tylko wbijać na miejsce i świętować dzień Neuroshimy. Na czym to świętowanie polega, i czy przeznaczone jest tylko dla fanów Neuroshimy Hex? Już odpowiadamy!
 
☢️ NScon to jednodniowy konwent poświęcony uniwersum Neuroshimy. W trakcie NScon rozpoczynają się ogólnopolskie eliminacje do Mistrzostw Polski w grze Neuroshima Hex, więc na miejscu będzie odbywał się turniej. A oprócz tego? A oprócz turnieju czeka na Was wiele atrakcji. Po pierwsze, każdy z punktów będzie przez cały dzień prowadził naukę gry w planszówkę Neuroshima Hex, więc jeśli uważasz, że to najwyższy czas poznać jedna z najsłynniejszych polskich planszówek – oto wyśmienita okazja. Co więcej, w sklepach organizujących NScon będzie trwała promocja na linię Neuroshimy, więc można nie tylko nauczyć się grać, ale dorwać pudło z grą w dobrej cenie.
 

☢️ Ponadto, dla uczestników przygotowaliśmy konkurs wiedzy o Neuroshimie (z nagrodami!), a ponadto jest szansa załapać się także na sesję RPG w świecie Neuroshimy! Tak więc bierzcie swoje Neuroshimowe gadżety, przynoście gry, jak Konwój, czy 51. Stan, bierzcie swoje ulubione armie i świetujcie wraz z innymi fanami dzień Neuroshimy. Kto wie, może na miejscu spotkacie sąsiada z bloku, który nieoczekiwanie tak jak i wy okaże się maniakiem Hexa!

NS Con to także konwent online!

☢️ 9:00 Startujemy NSCon Online! Joanna Kijanka o Gildii Kupców do NSHex
☢️ 10:00 Uniwersum Gier Neuroshima. Ignacy Trzewiczek tłumaczy & roastuje
☢️ 11:00 Gość specjalny: Michał Oracz i jego nowe projekty!
☢️ 12:00 Jak się zabrać za Neuroshimę RPG? Rafał Szyma sprzedaje triki
☢️ 13:00 Radioaktywny Konkurs Neuroshimowy: 10% wiedzy, 90% farta

Chcesz dołączyć do NS Conu? Skontaktuj się z nami portal@portalgames.pl i spraw, by 29 kwietnia konwent ruszył także w twojej miejscowości!