Osadnicy – Storage Box

Od czasu wydania w 2014 roku Osadników: Narodziny Imperium gra spotkała się z ogromną popularnością i zostało do niej wydanych mnóstwo dodatków.

Jeśli masz problem z utrzymaniem w porządku wszystkich elementów gry, mamy dla Ciebie idealny produkt – Storage Box. Jest to pudełko o wymiarach 30 x 30 x 14 cm, w którym pomieścisz grę oraz wszystkie dotychczas wydane dodatki, a także kilka dodatkowych niespodzianek.

W Storage Box znajdziesz:

–  2 idealnie zaprojektowane wypraski, w których posortujesz wszystkie karty i planszetki z gry podstawowej oraz wszystkich dodatków. Przegródki ułatwią Ci szybkie odnalezienie talii każdej frakcji. Karty w koszulkach również bez problemu się zmieszczą. 

–  Specjalną zamykaną tackę, w której możesz posortować wszystkie drewniane komponenty i żetony do gry. Tacka jest wyjmowana, dzięki czemu można jej używać podczas rozgrywki i znacząco skrócić czas rozkładania gry na stole.

–  3 jednoczęściowe planszetki graczy do frakcji Amazonek, Atlantydów i Azteków, zastępujące składane planszetki z tych dodatków. Planszetki w języku polskim.

–  Kompletną instrukcję do gry podstawowej oraz wszystkich wydanych do tej pory dodatków. Wszystko w jednym dokumencie, dzięki czemu szybciej odnajdziesz odpowiedzi na wszelkie pytania podczas rozgrywki. Instrukcja w języku polskim.

Uwaga: Storage Box nie zawiera gry podstawowej ani dodatków. Zapraszamy do sklepu Portal Games, w którym czeka na Ciebie specjalna promocja na grę i dodatki Osadnicy: Narodziny Imperium.

Obejrzyj, co kryje Storage Box

Dlaczego okładka pudełka jest w języku angielskim?

W trosce o zapewnienie jak najlepszej ceny produktu, Portal Games zunifikował okładki do wydania polskiego i angielskiego. Dlatego okładka pudełka posiada angielską zamiast polskiej nazwę gry, czyli Imperial Settlers: Storage Box. 

Storage Box sprzedawany w polskim sklepie Portal Games zawierać będzie karty, planszetki oraz instrukcję w języku polskim.

Zamów Storage Box już dziś!

Storage Box to unikatowa limitowana oferta ze sprzedażą wyłącznie w sklepie Portal Games.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.