The Others: Apokalipsa

Apokalipsa-Box

 • Tytuł: THE OTHERS: APOKALIPSA
 • Autor gry: Eric M. Lang
 • Autor ilustracji: Adrian Smith
 • Wiek graczy: 14+
 • Czas gry: 90 min.
 • Liczba graczy: 2 – 5
 • Pobierz instrukcję: PDF
 • Link do BGG: The Others: 7 Sins – Apocalypse Expansion
 • Premiera rozszerzenia: 29 sierpnia 2018

179,95 ZŁ
(Sugerowana cena detaliczna)
The Others: Apokalipsa

Zawartość: 5 bardzo szczegółowych figurek, 4 płytki Miasta, 1 plansza Apokalipsy, 12 kart Ulepszeń, 5 kart Apokalipsy, 1 plansza Przygód, 1 instrukcja wraz z Atlasem Map.

I tak oto dotarłem na kraniec czasu. Tam, gdzie Głód i Zaraza pochłonęły wszystko, co żywe, a Wojna i Śmierć zabrały tych, którzy przeciwstawili się nieubłaganemu upływowi czasu. A jednak i one były niczym w swych trudach, w porównaniu do samej Apokalipsy, której paszcza otwiera się szeroko, gotowa pochłonąć świat.

Nadszedł czas na starcie z ostatecznym wrogiem. Drużynie F.A.I.T.H przyjdzie zmierzyć się z Apokalipsą i czterema demonicznymi jeźdźcami, Głodem, Zarazą, Wojną oraz Śmiercią. Nad Haven zawisły najczarniejsze chmury, zwiastujące początek Apokalipsy. Otwierając pudło z Apokalipsą, spodziewać się możecie jednego – najtrudniejszej misji agentów F.A.I.T.H. W ręce graczy zostaną oddane narzędzia, które przetestują siłę i spryt agentów.

Całkowicie nowy scenariusz, pozwoli przeżyć wyjątkową przygodę. Doświadczenie wynikające ze świeżego podejścia, znajdującego się w „Czasie Końca” pozwoli graczowi grającemu Grzechem na dominacje miasta. Od tej pory zasoby Haven będą należeć do Grzechu, to on będzie mógł korzystać z akcji miasta, tak jak do tej pory robiła to grupa F.A.I.T.H! Nadchodzi czas, w którym miasto Haven odwróci się od swoich wybawicieli i zacznie służyć Grzechowi.

W ręce graczy stojących po stronie Grzechu oddajemy również nową planszę Apokalipsy, która pozwoli na przyzwanie wszystkich jeźdźców Apokalipsy z Wielkim Demonem Nadchodzącego Końca na czele! Od tej pory nie tylko będziemy w stanie w nieskończoność przyzywać jeźdźców Apokalipsy, ale również jej sama Apokalipsa z każdą kolejną rundą będzie przybierać na sile i zyskiwać nowe umiejętności.

Demony, jeźdźcy Apokalipsy, potwory, ogromne manifestacje dadzą się we znaki grupie F.A.I.T.H. Głód, Wojna, Śmierć i Zaraz wiecznie będą wracać na planszę. Ich pasywne zdolności będą zalewać Haven! Śmierć będzie ranić graczy, gdy tylko się z nią spotkają i to nie ważne, czy ona spotka agentów, czy agenci spotkają ją. Zaraza będzie stawać się coraz silniejsza wraz z nowymi żetonami Zepsucia. Głód spustoszy dzielnice Miasta, wyłączając jej akcje tak długo, jak długo pozostanie tam głód. I Wojna, demon apokalipsy sprawiający, że wszystkie potwory będą silne, jak nigdy dotąd dodając im dodatkowe kości w walce.

Inżynierowie organizacji F.A.I.T.H przez cały czas w pocie czoła pracowali nad Ulepszeniami, które pozwolą im jeszcze efektywniej walczyć z grzechami. Teraz nadszedł czas, aby wypróbować nowe wyposażenie grupy. W pudełku z grą znajdziecie nowe karty ulepszeń, które powinny pomoc w walce z nadchodzącą Apokalipsą!


O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.