Mindbug – międzynarodowa odsłona turniejowa

Dwóch graczy, trzy zasady i epicki karciany pojedynek? Mindbug – karcianka zaprojektowana według tego przepisu – aż się prosi o odsłonę turniejową! Z przyjemnością informujemy o starcie inicjatywy Mindbug Tourney, czyli regularnego turniejowego grania w Mindbuga!

Strona internetowa

W najbliższych tygodniach turnieje Mindbuga odbędą się w różnych miejscach Europy. Skąd to wiadomo? Ze strony https://tourney.mindbug.me, czyli specjalnego turniejowego serwisu gry. Tam gracze dowiedzą się, gdzie zagrać, i razem z organizatorami będą mieć pewność, że turniej jest oficjalny. W planach twórców strony jest bowiem wyłanianie w rozgrywkach online międzynarodowych mistrzów Mindbuga.

Nagrody

Wydawnictwo Portal Games przygotowało na ten sezon pakiet wyjątkowych nagród. Składają się na niego promocyjne karty z Zestawu Promo, 3 unikatowe karty Brycerza oraz drewniane macki – kolekcjonerski zamiennik liczników Punktów Życia. Organizatorów chętnych do nabycia zestawu w preferencyjnej cenie zachęcamy do kontaktu!

Zasady

Na potrzeby sezonu opracowany został także regulamin turniejów. Jest on dostępny do pobrania pod tym linkiem:

https://portalgames.blob.core.windows.net/mindbug/Mindbug_regulamin_turniejowy.pd

I

Myślisz o turnieju Mindbuga? Daj znać!

Wszystkich organizatorów planszówkowych wydarzeń serdecznie zapraszamy do poprowadzenia turniejów Mindbuga! Jeśli tylko możemy pomóc, prosimy o kontakt pod adresem gramy@portalgames.pl.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.