Reklamacje

Nasze gry i inne produkty składane i pakowane są z najwyższą starannością. Jeśli jednak twój egzemplarz nie jest kompletny, albo coś jest uszkodzone, nasz dział obsługi klienta z chęcią pomoże i dostarczy zamienniki komponentów. Proszę kontaktować się z nami za pomocą poniższego formularza także w kwestiach związanych z działaniem naszego Sklepu Internetowego, obsługą zamówień i innymi zapytaniami kierowanymi do działu obsługi klienta.

Jeśli pragniesz odstąpić od umowy kupna, prosimy pobrać ten wzór oświadczenia, wypełnić go, podpisać, zeskanować i odesłać nam w poniższym formularzu.

(For international Customer Service go to http://portalgames.pl/en/customer-service/)


  NowaUżywana

  Jeśli masz taką możliwość, dodaj proszę zdjęcia opisywanego problemu. Maksymalnie 1MB na plik, dopuszczalne formaty – jpg, png, gif, jpeg, pdf.
  Plik 1 –
  Plik 2 –
  Plik 3 –
  Plik 4 –

  Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Portal Games Sp. z o.o. z siedzibą w Knurowie(44 – 190 Knurów) przy ul. Sienkiewicza 13, NIP 6312660554, KRS 0000617095, e-mail do kontaktu: portal@portalgames.pl. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu, w jakim zostały podane w formularzu (np. w celu realizacji procesu reklamacyjnego, odstąpienia od umowy, obsługi zamówienia, uzyskania informacji zwrotnej w związku z kontaktem) zgodnie z Polityką prywatności i na podstawach tam wskazanych. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do osiągnięcia celu lub podjęcia działań związanych z ich podaniem. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.

  Oświadczam, że zapoznałem się z powyższą informacją dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych i w pełni ją rozumiem.

  Polityka prywatności

  O nas

  Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

  Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

  Nasz Twitter

  Portalcon'22 już DZISIAJ! 🥳 Wszystkim, którzy nie dotrą na Stadion Śląski, przypominamy o transmisjach live: 10:00… https://t.co/GI321UhHqE
  Dziś o 14:00 najnowszy live stream Planszówki TV 📺 A w nim Ignacy i temat odcinka - Ranking najlepszych polskich wy… https://t.co/1GLOWNbH2Y
  Dziś premiera Bonfire: Leśne Stworzenia i Pradawne Drzewa! ⚔️🕌 To rozszerzenie do najnowszego hitu Stefana Felda, d… https://t.co/TPSXWtnxKY

  Newsletter