WOŚP 2019

[full_width padding=”0 12% 0 12%”]

Kolejny rok Portal Games gra wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Wszak pomaganie jest dziecinnie proste. 27. Finał WOŚP odbędzie się jak zwykle w niedzielę, 13 stycznia 2019. Orkiestra gra tym razem dla małych dzieci, na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

W tym roku Portal ma dla was zupełnie wyjątkowe aukcje. Ale to nie wszystko! Całą zgromadzoną podczas licytacji sumę Portal Games podwoi, a wszystko zostanie przekazane Orkiestrze!

Uzbieraliśmy wspólnie 4255zł, co oznacza, że po podwojeniu tej kwoty przez Portal, Wielka Orkiestra otrzyma dzięki wam 8510zł! Dziękujemy bardzo, jesteście wielcy!


Specjalna plansza do Robinsona Crusoe z podpisem autora

Plansza to nie byle jaka!

Przedmiotem aukcji jest unikatowa plansza do gry Robinson Crusoe: Przygoda na Przeklętej Wyspie. Jednak nie jest to zwykła plansza – ta jest wyjątkowa. Po pierwsze wprawiona jest w antyramę. Po drugie znajduje się na niej autograf autora gry, Ignacego Trzewiczka. Po trzecie, poza podpisem, Ignacy wymyślił małą, specjalną zasadę, którą wykorzystać możecie podczas rozgrywki, jako posiadacze tej planszy.

Zapraszamy do licytowania tej jedynej w swoim rodzaju pamiątki, specjalnej planszy do Robinsona – dajcie się skusić na przygodę na Przeklętej Wyspie!

PRZEJDŹ DO AUKCJI

AUKCJA ZAKOŃCZONA! Licytacja zakończyła się na kwocie 400zł! Gratulujemy zwycięzcy frick_zibu!

[Best_Wordpress_Gallery id=”26″ gal_title=”WOŚP2019-Plansza”]


Złote bóstwo wraz z zestawem dodatków do Rising Sun

Złoty bóg Rising Sun

Przedmiotem aukcji są trzy rozszerzenia do gry Rising Sun Erica Langa – Zstąpienie Kami, Zestaw Potworów oraz Inwazja Dynastii, a także unikatowa figurka Złotego boga! Rising Sun to hit gier strategicznych, w których przychodzi ci kierować jednym z japońskich klanów w walce o dominację nad Krajem Kwitnącej Wiśni. Dodatki do Rising Sun wprowadzają mnóstwo nowych figurek, nowe klany wraz z możliwością gry dla 6 graczy, nowe karty i sposoby zdobywania punktów…

Ale trzy rozszerzenia to nie wszystko. Bo wraz z nimi wejdziesz w posiadanie wyjątkowej figurki Złotego boga z limitowanej serii! Jest to Ebisu, jedno z bóstw szczęścia. Figurka ta została wyprodukowana przez oryginalnego wydawcę Rising Sun, firmę Cool Mini Or Not, a otrzymują ją partnerzy CMON w ramach podziękowania za wyjątkowo dobrą współpracę. Portal Games, jako główny partner CMON w Polsce, otrzymał Złote bóstwo podczas targów Essen 2018 roku. I nie ma się temu co dziwić – wydaliśmy pokaźną liczbę gier CMON po polsku (The Others, Blood Rage, The Godfather: Imperium Corleone, Bloodborne: Gra Karciana, Rising Sun, Ethnos, Gizmos… a lista stale rośnie). Figurka ta jest wyjątkowym wyróżnieniem i jest dla nas bardzo ważna. Właśnie dlatego uznaliśmy, że będzie szczególnie cennym przedmiotem aukcji. My już zdążyliśmy się nią nacieszyć, teraz czas, by Ebisu trafił do fanów strategii Erica Langa i CMON!

Skompletujcie swoją kolekcję Rising Sun wraz z tym wyjątkowym zestawem dodatków i unikatową figurką! (Uwaga: część produktów dostępna w późniejszym terminie – wysyłka nastąpi pod koniec I kwartału br.)

PRZEJDŹ DO AUKCJI

AUKCJA ZAKOŃCZONA! Licytacja zakończyła się na kwocie 931zł! Gratulujemy zwycięzcy dslonce!

[Best_Wordpress_Gallery id=”28″ gal_title=”WOŚP2019-RisingSun”]


Robinson Crusoe wraz z Opowieściami Niesamowitymi, podpisem autora oraz wszystkimi mini-dodatkami!

Mnóstwo Robinsonowej dobroci

Ta aukcja jest dla ciebie, jeśli chcesz być pierwszą osobą na świecie, która kupi Opowieści Niesamowite – najnowsze rozszerzenie do Robinsona Crusoe. Przedmiotem aukcji jest gra planszowa Robinson Crusoe : Przygoda na Przeklętej Wyspie, dodatek Robinson Crusoe: Opowieści Niesamowite, oraz komplet mini-dodatków do gry – mnóstwo nowych kart, scenariusze, drewniane komponenty, naklejki z portretami postaci, dodatkowe kafle…

Jeśli chcesz za jednym zamachem stać się posiadaczem obszernej kolekcji Robinsonowych dobroci oraz móc zagrać w Opowieści Niesamowite, kiedy tylko się ukażą, zachęcamy do licytowania zestawu. Zwłaszcza, że całość sygnowana jest osobiście przez Ignacego Trzewiczka, autora gry.

Przygoda na Przeklętej Wyspie czeka! Zapuść się głęboko do tajemniczej dżungli i pójdź śladami pułkownika Fawcetta, rozgrywając kampanię Zaginione Miasto Z, będącą częścią Opowieści Niesamowitych! (Uwaga: część produktów dostępna w późniejszym terminie – wysyłka nastąpi pod koniec I kwartału br.)

PRZEJDŹ DO AUKCJI

AUKCJA ZAKOŃCZONA! Licytacja zakończyła się na kwocie 810zł! Gratulujemy zwycięzcy klallegro!

[Best_Wordpress_Gallery id=”29″ gal_title=”WOŚP2019-MysteryTales”]


Podpisany przez autorów podręcznik do RPGa Monastyr

Gratka dla RPGowców

Klasyczny, srogi, mroczny RPG Monastyr. Gratka nie tylko dla kolekcjonerów. Przedmiotem aukcji jest podpisany przez wszystkich trzech autorów (Ignacego Trzewiczka, Marcina Blachę i Michała Oracza) podręcznik do Monastyru, gry fabularnej utrzymanej w konwencji mrocznego fantasy. Odkryj gatunek płaszcza i szpady, zwiedzając świat Dominium. Wciel się w rolę upadłego szlachcica, który próbuje ponownie stanąć na nogach i zyskać sobie miano bohatera.

Jest to szczególna gratka dla kolekcjonerów. Monastyr dawno już wyprzedał cały nakład – egzemplarz będący przedmiotem aukcji pochodzi z prywatnego archiwum Ignacego Trzewiczka!

Monastyr to klasyczne polskie RPG – nie wahaj się licytować i stać się właścicielem tego unikatowego egzemplarza!

PRZEJDŹ DO AUKCJI

AUKCJA ZAKOŃCZONA! Licytacja zakończyła się na kwocie 660zł! Gratulujemy zwycięzcy Hankie!

[Best_Wordpress_Gallery id=”31″ gal_title=”WOŚP2019-Monastyr”]


Oryginalna ilustracja oraz podręcznik Detroit do Neuroshima RPG

Podręcznik wraz z oryginalną ilustracją Radosława Gruszewicza

Neuroshima RPG to system niemal już legendarny, a nadal zyskuje fanów w całej Polsce. Cechuje się charakterystycznym, luzackim stylem tekstu, a także klimatycznymi ilustracjami, oddającymi w pełni beznadzieję post-apokaliptycznych realiów. Przedmiotem aukcji jest oryginalna ilustracja do podręcznika Detroit autorstwa Radosława Gruszewicza, oraz tenże podręcznik.

Detroit szczególnie mocno oberwało od Molocha, a pomiędzy zrujnowanymi budynkami cały czas przechadzają się jego patrole. Wkraczaj na ten teren z największą ostrożnością, kuszony licznymi nagrodami, które możesz sobie przywłaszczyć, zaczynając tylko od paliwa i pojazdów. Detroit świetnie się sprawdzi jako dodatek do każdej kampanii Neuroshimy, a jako, że podręcznik ten nie jest już dostępny w sprzedaży, aukcja ta może być ostatnim sposobem na zdobycie go. Zwłaszcza, że to ostatnia sztuka w siedzibie Portalu. Zupełnie, jakbyś natrafił na jakiś skarb na tym pustkowiu…

Ilustracja przedstawia Sand Runnera stojącego w ruinach katedry. Podręcznik zapewni ci tonę nowego materiału i inspiracji do post-apokaliptycznej opowieści. Jeśli nie chcesz, aby ominęła Cię ta kolekcjonerska gratka, weź udział w aukcji już teraz!

PRZEJDŹ DO AUKCJI

AUKCJA ZAKOŃCZONA! Licytacja zakończyła się na kwocie 455zł! Gratulujemy zwycięzcy sambork1!

[Best_Wordpress_Gallery id=”33″ gal_title=”WOŚP2019-Neuroshima”]


Dzień w Portal Games

Polecamy zabrać ze sobą mapę, aby się nie zgubić i odhaczyć wszystkie pokoje.

Klasyk Portalowych aukcji dla WOŚP. Przedmiotem jest Dzień w Portal Games, czyli możliwość odwiedzenia naszej siedziby, wraz z małą wycieczką, poznanie załogi Portal Games, a także rozgrywka w wiele z naszych gier (a także nie publikowanych jeszcze prototypów), oraz wiele niespodzianek 😉

Zachęcamy do licytacji wszystkich, którzy będą w stanie poświęcić jeden dzień w 2019 roku na zawitanie do Knurowa i spędzenie z nami kilku godzin.

PRZEJDŹ DO AUKCJI

AUKCJA ZAKOŃCZONA! Licytacja zakończyła się na kwocie 999zł! Gratulujemy zwycięzcy pitermistrz1991!

[/full_width]

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.