Wirtualna premiera Hord Barbarzyńców – dodatku do Królestw Północy. Bądź z nami!

Już w najbliższy czwartek dzień wirtualnej premiery najnowszego dodatku do Królestw Północy – Hord Barbarzyńców autorstwa Joanny Kijanki! Z tej okazji przygotowaliśmy pełen program wydarzenia. Bądź z nami na naszym kanale na YouTubie oraz na Twitchu!

Premiera Hord Barbarzyńców potrwa cały dzień. Na początek zaplanowaliśmy szereg wydarzeń po polsku, które będziemy transmitować na naszym kanale na YouTubie. 

Wirtualna premiera Hord Barbarzyńców
program 20 sierpnia 2020

15:30: Otwarcie eventu!
Witamy fanów i prezentujemy obie talie Hord Barbarzyńców

16:00: Rozgrywka w Królestwa Północy z dodatkiem Hordy Barbarzyńców
Najsłynniejsze dziewczyny Portalu  Joanna i Merry stoczą bój dowodząc nowymi frakcjami barbarzyńców!

17:00: Rozgrywka solo w Królestwa Północy: Hordy Barbarzyńców
Rozgrywka live w specjalny nowy scenariusz solo zaprojektowany przez Joannę Kijankę.

18:00: Podsumowanie wydarzenia
Żegnamy się z widzami i zapraszamy na część po angielsku!

Następnie przeniesiemy się na Twitcha, gdzie już teraz serdecznie was zapraszamy i będziemy kontynuować świętowanie premiery Hord Barbarzyńców w języku angielskim, tym razem z naszym teamem Portal Games USA. Mamy wielu fanów na całym świecie, dla których także chcemy przygotować coś specjalnego. Jeśli znasz angielski, dołącz do nas i świętuj wirtualną premierę Hord Barbarzyńców dłużej.

6:30 pm CEST: Beginning of the event!
We welcome Portal Games fans and do a presentation of both barbarian decks.

7:00 pm CEST: My Top 5 decks in Empires of the North
Designers Joanna Kijanka and Ignacy Trzewiczek discuss their fav decks in the game!

8:00 pm CEST: Contest!
We have a contest for fans of Imperial Settlers line! Join us and answer questions to win some unique promo items!

9:00 pm CEST: Empires of the North solo gameplay
We present Barbarian Hordes expansion in a solo variant playing especially designed for this event a new solo scenario!

10:00 pm CEST: Empires of the North: Barbarian Hordes gameplay
We remind you on of the best game plays from our Twitch channel  brothers Marchbanks face each other playing Barbarian Hordes!

Hordy Barbarzyńców to dodatek, który pozwoli wam wcielić się w przywódców dwóch klanów należących do nowej frakcji. W pudełku znajdziesz dwie talie klanów Barbarzyńców: Boudiki i Urvarta, po 33 karty w każdej, a także nowe karty Wysp, statki i żetony. Urvart dysponuje specjalnymi żetonami Zasadzki z czaszkami, które może kłaść na kartach przeciwnika, by potem zyskiwać dzięki temu dobra! Może także odkrywać karty z talii wysp, a także wyczerpywać lokacje by odkrywać i zaludniać! Boudika zaczyna grę z jednym statkiem i dwoma tratwami, które pozwalają jej na plądrowanie pobliskich wysp. Wszystkie lokacje Boudiki z dynią wymagają użycia tratwy lub statku w celu zebrania z nich surowców. Ta akcja działa w jej przypadku nieco podobnie jak plądrowanie wysp. Czytaj więcej:

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

RT @angryboardgamer: Dodatek Nie zazna spokoju, kto przeklęty do #Zombicide @Portal_pl już w poniedziałek w sklepach. Szczegóły: https://t.…
⏰Uwaga, topka komercyjna: Top gier Portalu, które znajdziesz za półdarmo w promocji na Black Week… https://t.co/bwHffln5Fp

Newsletter