Aeon's End Box

Informacje podstawowe o grze Aeon's End

Aeon's End

Aeon’s End to kooperacyjna gra karciana oparta o mechanikę budowania talii, w której karty na żadnym etapie nie są tasowane, a zmienna kolejność tur graczy symuluje chaos bitwy. Gracze podejmują znaczące decyzje poprzez zarządzanie swoją talią. Podczas każdej rozgrywki, zmierzycie się z innym Nemezis, z których każdy ma unikalny zestaw umiejętności, zmuszając graczy do stosowania odmiennych taktyk w celu pokonania go.

Aeon’s End pojawia się w wersji polskojęzycznej po raz pierwszy, na podstawie drugiej edycji angielskiej (poprawionej), stąd też edycja polska posiada dopisek “DRUGA EDYCJA”.

Przeczytaj, co na temat Aeon’s End ma do powiedzenia Ignacy Trzewiczek!

Mnóstwo kart

Aeon’s End to przede wszystkim karcianka, która zawiera 324 karty Zaklęć, Artefaktów, Klejnotów, Nemezis i wiele innych, pomocniczych talii. Utwórz za ich pomocą swój arsenał i stań naprzeciwko wrogów z najgłębszych otchłani!

 • Wszystkie karty w tym samym rozmiarze dla ułatwienia zakoszulkowania
 • 86 karty Zaklęć, którymi możesz razić swych wrogów!
 • 75 kart Nemezis, którzy poczują smak twej magii!


8 Arkuszy Magów

Do boju pokierujesz jednego z potężnych magów. Stanowią oni ostatnią linię obrony przed Bezimiennymi, którzy w każdej chwili mogą spróbować przedostać się do naszego świata i przynieść zniszczenie.

 • Unikatowe zdolności każdego z magów
 • Przepiękne ilustracje
 • Zwiększona regrywalność dzięki różnym kombinacjom postaci

W Aeon’s End wcielisz się w potężnego maga Bram. Mnogość kombinacji zaklęć i artefaktów, możliwość grania solo oraz w grupie do czterech osób i unikatowe zdolności postaci zapewniają ogromną regrywalność. Więcej szczegółów znajdziesz w instrukcji.

 • Wymagająca gra kooperacyjna
 • Ogromna różnorodność i regrywalność
 • Mnóstwo interesujących decyzji do podjęcia

Errata

Na rewersie Planszy Księcia Pożeraczy PRZYGOTOWANIE powinno brzmieć: Z wierzchnich kart każdego ze stosów zasobów Klejnotów, zaczynając od najdroższej, utwórz odkryty stos kart i połóż go obok tego arkusza, tworząc stos kart Pochłoniętych. Erratę można pobrać tutaj.

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.