Aeon’s End: Wieczna Wojna – Akcja Dodruk!

Wieczna Wojna na długo zniknęła ze sprzedaży. Dzięki Akcji Dodruk możesz przywołać ją z powrotem na stoły graczy! Zamów grę już dziś, aby skorzystać z wyjątkowej ceny oraz zagwarantować sobie wysyłkę przed sklepową premierą dodruku. Druk zlecimy, gdy liczba zamówień osiągnie 350. Akcja trwa do 15 kwietnia 2024 r.

Wieczna Wojna
Aeon’s End: Wieczna Wojna jest kooperacyjną grą z mechanizmem budowania talii, gdzie talia nigdy nie jest tasowana, zróżnicowany porządek tury symuluje chaos bitwy, a zarządzanie talią powoduje, że każda decyzja ma znaczenie. Zbierz drużynę, stwórz talię zaklęć i uratuj Gravehold przed straszliwymi Nemesis!

Szczegóły akcji
Akcja trwa do 15 kwietnia br. Druk zlecimy, gdy otrzymamy co najmniej 350 zamówień. O aktualnym statusie będziemy informować tu na stronie. W ramach Akcji Dodruk możesz zamówić tylko 1 egzemplarz gry Aeon’s End: Wieczna Wojna, a zamówienie nie może zawierać innych produktów. Skorzystaj z darmowej dostawy wpisując w koszyku kod AKCJA-DODRUK.

Bestsellerowa kolekcja Aeon’s End jest bogata w gry i dodatki, które niesamowicie urozmaicają rozgrywkę. Uzupełnij swój zbiór o Wieczną Wojnę z nowymi Nemezis i bohaterami.

Niezwykłą popularność Wiecznej Wojny potwierdza wysoka pozycja w rankingu BoardGameGeek oraz jej średnia ocena – aż 8.3.

LINK DO KOLEKCJI AEON’S END: https://sklep.portalgames.pl/kolekcja-aeons-end

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.