The Others: Rozszerzenie – Nieczystość

 

logo_nieczystoscZaprawdę powiadam Wam, myśli Wasze łatwo sprowadzić na złą drogę. Wasze rozpalone żądze wodzą Was na bezbożne pokuszenie. Nie czeka tam na Was nic poza ułudą, oszustwem i śmiercią. Sprawiedliwi nie muszą lękać się koszmarów nocy. Cnotliwi nie muszą lękać się nieziemskich żądzy. Oto Wasza zguba. Gdyż to wyrzuty sumienia były wam ostrzeżeniem, nie rozkoszą, bać byście się nie musieli. Niestety jesteście już tylko sługami nieczystości.

 

Rozszerzenie Nieczystość wnosi nowy Grzech do gry The Others, stawiając przed graczami nowe wyzwanie i dodając nowe możliwości graczowi kontrolującemu Grzech. Nieczystość zawiera nowy zestaw Potworów, w tym Manipulatora, 6 Abominacji i przerażającego Awatara Grzechu! Poprzez Moce Grzechu oraz Karty Grzechu Nieczystość wprowadza całkowicie odmienną dynamikę do gry. Zmusza Bohaterów do trzymania się z dala od siebie, tak by nie padli ofiarą swych najbardziej prymitywnych instynktów!

buttonek
Materiały dodatkowe
Pliki
Galeria
Informacje o produkcie
 • Errata

  Na planszy Grzechu w polskiej wersji językowej jest zapis, że jeśli na jednym polu znajdzie się dwóch Bohaterów, to otrzymują oni 1 Obrażenie – zamiast tego powinni oni zwiększać Zepsucie o 1.

 • Pobierz poprawioną planszetkę

  Autor: Eric M. Lang

  Wiek: od 14 lat

  Liczba graczy: 2-5

  Czas gry: 90 minut

  BoardGameGeek: The Others

  Zawartość pudełka:

  • 8 bardzo szczegółowych figurek
  • 1 plansza Grzechu
  • 12 kart Grzechu
  • 3 kości Grzechu

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz