Od 1999 roku jako wydawnictwo Portal drukowaliśmy Magazyn Portal wydawany przez trzech zapaleńców, Trzewika, Główkę i Oracza. To była kopalnia wiedzy na temat RPG, zarówno dla graczy jak i Mistrzów Gry. Przez kilka lat wydaliśmy kilkanaście numerów. Przed Wami pierwszy tom antologii THE BEST OF MAGAZYN PORTAL, w której po 20 latach zebraliśmy najlepsze artykuły z Magazynu Portal.

Będzie to sentymentalna podróż w odległe czasy, w których muzyka płynęła z magnetofonów, internet nie istniał, a RPG było absolutnie niszowym hobby. Jednak pod cienką warstwą kurzu wciąż kryją się uderzające ponadczasową użytecznością skarby.

Prezentowane porady, pomysły, motywy i tricki zupełnie się nie zestarzały, więc warto podzielić się nimi z nowymi pokoleniami Graczy i Mistrzów Gry. 
Twórcy zebrali największe smaczki dla wszystkich tych, dla któryś przed laty Magazyn Portal był biblią RPG. Teraz ta biblia powraca skondensowna w pierwszym tomie wydania zbiorowego z nowymi treściami.

Wszystkie artykuły zostały opatrzone komentarzami doświadczonych erpegowców, Wojciecha Rzadka i Zbigniewa ‘Zeda’ Zycha z grupy Lans Macabre, które zwracają uwagę na zmiany, jakie zaszły w naszym hobby, dodają kontekstu prezentowanym tekstom i rozwijają poruszane tematy, ukazując perspektywę naszych czasów.

Autorzy:
Trzewiczek, Oracz, Blacha, Majkowski, Wilk, Smolański, Dawiec, Stój, Wardas, Wieczorek

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.