Premiera gry “Ostatnia Wiadomość”

To już dzisiaj! Do wszystkich sklepów z planszówkami trafia szybka gra towarzyska pełna dedukcji i szalonych rysunków. Oto “Ostatnia Wiadomość”!

Właśnie złamano prawo! Świadek nie jest w stanie mówić – ale potrafi rysować i pisać, a robiąc to, pomaga detektywom znaleźć sprawcę wśród ogromnego tłumu! Rabuś zaś zrobi wszystko, aby zatrzeć za sobą ślady, a kolorowa plansza pełna podobnych do siebie postaci to dla niego nadzieja na zgubienie pościgu. Czy stróże prawa zdołają odczytać ostatnią wiadomość?

W Ostatniej wiadomości świadek – czyli gracz nakierowujący na jedną z setek postaci na ilustracji – w każdej rundzie przygotowuje wskazówki, aby pomóc detektywom ustalić tożsamość przestępcy. Na nakreślenie wskazówek ma ledwie 30 sekund, w tym czasie próbuje narysować lub opisać na suchościeralnej tabliczce podzielonej na 9 pól informacje, które nakierują śledczych. Zanim tabliczka trafi do detektywów, przechodzi jednak przez ręce rabusia, który wykreśla podpowiedzi z kilku pól. Niekompletne fragmenty to wszystko, co mają do dyspozycji detektywi, gdy nachylają się nad pełną szczegółów planszką.

Jeżeli przestępca nie zostanie zidentyfikowany do końca czwartej rundy, wygrywa grę. W przeciwnym razie detektywi i świadek wygrywają. A jak być dobrym świadkiem i przekazać najlepiej wskazówki? Podpowiadamy poniżej:

Poprzedni
Następny

Ostatnia wiadomość to prosta w zasadach, szybka gra towarzyska dla młodszych i starszych wielbicieli dedukcji i fanów szalonych rysunków! Gra jest dostępna w ulubionych sklepach z planszówkami i naszym sklepie online: https://sklep.portalgames.pl/ostatnia-wiadomosc

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)

    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.