Massive Darkness 2: Któż to znowu na nas czyha?

Nowe dodatki = nowi wrogowie. Zapraszamy na przegląd wrogów rodem z nowych dodatków do Massive Darkness 2: Feyfolk oraz Druidzi i Konstruktorzy kontra Mechaniczny Anioł.

Feyfolk
Dawno, dawno temu Feyfolk były istotami światła rządzonymi przez królową Caenedrę, która pomagała Oświecicielom. Ale gdy Chromatis, szalony jednorożec, zwrócił się w stronę Cienia, wielu poszło w jego ślady. Tak narodziły się Mroczne Wróżki. Niektórzy mówią, że kiedyś były Ożywicielkami, a teraz są po prostu zepsutymi cieniami samych siebie. Piekielne hale zdominowały więc latające przeciwniczki… a jakby samych wóżek było mało, w sukurs przychodzą im harpie. Nie wiadomo, kiedy pierwsze Harpie zaczęły służyć Mrokowi, ale dziś pełnią rolę lojalnych strażniczek patrolujących wszystkie zakątki Piekielnego Królestwa. “Głowa do góry” to teraz nie słowa pocieszenia, tylko wezwanie do wzmożonej czujności. Nad głowami bohaterów czai się niebezpieczeństwo!

Podstępy Wróżek
Mroczne Wróżki są w stanie wyssać manę Bohaterów, aby wykorzystać własne zdolności lecznicze.

Czary królowej Caenedry
Potężna wiedźma Fey to mistrzyni zaklęć, które wzmacniają obronę jej sługusów.

Ataki Harpii
Harpie wykorzystują swoją przewagę w powietrzu, brutalnie porywając Oświecicieli z ziemi i wyciągając ich z Podziemi.

Mroczne wróżki i Harpie to Zgraje, a królowa Caenedra to Grasujący Potwór zawarty w dodatku “Feyfolk”.

Metalowy Anioł
Są anioły w służbie Światła. Są takie, które zaprzedały się Mrokowi. Jest też on… Metalowy Anioł, który w pogoni za doskonałością rok po roku, zmiana po zmianie ulepszał swe ciało metalicznymi wszczepami. Miał stać się doskonały, a został bezduszną, bezmyślną, bezwolną maszyną do zabijania. Jest w służbie Mroku, czy pochłonął go amok mechanicznego szaleństwa? Gdy na Bohaterów spadnie furia metalowych ostrzy, nie będą mieli czasu roztrząsać motywów swojego przeciwnika!

Metalowy Anioł to Grasujący Potwór zawarty w dodatku “Bardowie i Konstruktorzy kontra Matalowy Anioł”

Przedsprzedaż nowych dodatków do Massive Darkness trwa! Link: https://sklep.portalgames.pl/kolekcja-massive-darkness-2

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.