Nowe dodatki do Massive Darkness 2 już w przedsprzedaży!

Z przyjemnością informujemy o starcie przedsprzedaży nowych dodatków do Massive Darkness 2.

Massive Darkness 2: Bardowie i Konstruktorzy kontra Metalowy Anioł

To rozszerzenie wprowadza do gry dwie nowe Klasy: Bardów i Konstruktorów. Zawiera ono 4 Bohaterów wraz ze wszystkimi potrzebnymi komponentami, a także nowego Grasującego Potwora: Metalowego Anioła, który w pogoni za doskonałością ulepszył swe ciało metalicznymi wszczepami, stając się bezduszną maszyną do zabijania.

Massive Darkness: Feyfolk

Nadciągają Mroczne Wróżki! Ten Zestaw Wrogów zawiera 2 dodatkowe Zgraje: Harpie i Mroczne Wróżki (Przywódców i Popleczników), a także Królową Caenedrę, nowego Grasującego Potwora, oraz ich karty przeznaczone do rozgrywki w Massive Darkness 2.

Tylko w Portal Games!

Rozszerzenie Czterech Jeźdźców do gry Massive Darkness 2: Hellscape. To rozszerzenie zawiera figurki czterech jeźdźców Apokalipsy, którymi można grać jako Grasującymi Potworami lub jako bossa. Ich umiejętności wprowadzają Kary Jeźdźców, nową mechanikę gry.

To rozszerzenie zawiera także 40 kart, 4 dwustronne kafelki do gry i nowe Wyprawy do rozegrania w trybie jednostrzału lub kampanii, w tym ostateczną walkę z Bossem przeciwko wszystkim Czterem Jeźdźcom w tym samym czasie!

Uwaga: Dodatek dostępny jest tylko w Portal Games, w ograniczonym nakładzie, w oryginalnej wersji anglojęzycznej.

Link do kolekcji Massive Darkness 2: https://sklep.portalgames.pl/kolekcja-massive-darkness-2

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.