Dune: Wojna o Arrakis – wystartowała przedsprzedaż dodatku Desert War na Gamefound!

Od wczoraj w serwisie Gamefound trwa przedsprzedaż dodatku Desert War do Dune: Wojny o Arrakis. Według informacji CMON potrwa ona przez kilka miesięcy. Wydawnictwo Portal Games przygotuje polską edycję dodatku najprawdopodobniej w 2025 roku, razem z innymi partnerami lokalizującymi tę serię na rynkach nieanglojęzycznych.

Chcieliśmy zaprosić polskich graczy 21 czerwca na nasz kanał YT i wszystkie inne Portalowe media. Na ten dzień przewidujemy start przedsprzedaży polskiej edycji Dune: Wojny o Arrakis wraz z rozszerzeniem Gildia Kosmiczna oraz… No właśnie, przygotowujemy tu specjalną ofertę.

Co przygotowujemy? Jaka szeroka będzie dostępność unikatów? Jak prezentują się terminy premier i realizacji? O tym wszystkim już 21 czerwca na Planszówkach TV, w kanałach Portalu oraz planszówkowych serwisach informacyjnych.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.