Czerwcowy przegląd materiałów do pobrania i korzystania już gotowy!

Nowa opowieść “Targi Broni” do Cyberpunka, drogowskaz do Massive Darkness 2, nowy felieton o planszowej Diunie i… to dopiero początek! Wszystko fajności z mijającego tygodnia do pobrania, pogrania i obejrzenia w jednym miejscu!

Coś do pogrania, czyli nowa opowieść “Targi Broni” do Cyberpunka 2077.

Coś do obejrzenia, czyli najnowszy odcinek Planszówek TV, w którym opowiadamy czemu wydawcy nie lubią gier dla dwóch graczy, wprowadzamy do Massive Darkness 2 i dzielimy się sobotnim vlogiem.

Coś do poczytania, czyli szybkie newsy z wydawnictwa Portal Games, info o dodatkach do Too Many Bones oraz felieton o Diunie.

Polecamy także zobaczyć materiały Marka z Trybu Solo oraz Planszowych Newsów na temat najnowszej gry Vladimira Suchego.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.