Szybkie newsy z wydawnictwa Portal Games #63

Rozpoczynamy porcję szybkich newsów z wydawnictwa Portal Games!

NEWS #1 Dune: Wojna o Arrakis: W piątek 21 czerwca start przedsprzedaży polskiej edycji gry w e-sklepie Portal Games.

NEWS #2 Voidfall: Otrzymaliśmy i zaakceptowaliśmy sampla gry (Mass Production Copy).

NEWS #3 Neuroshima Hex: zakończyła się produkcja nowej armii – Desert Tribes (Ludzie Pustyni). Nakład oczekuje na transport z Chin.

NEWS #4 Neuroshima RPG: Kolejnym wznawianym dodatkiem do klasycznej edycji Neuroshimy RPG są “Skażenia”. Trwają prace nad przygotowaniem plików do druku.

NEWS #5 W czwartek 20/06 premiera Ewakuacji.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.