Premiera Ewakuacji, czyli od eurasa do wakacyjnych imprezówek. Plan tygodnia #25

Premiera Ewakuacji, czyli od eurasa do wakacyjnych imprezówek. Co nas czeka w nadchodzącym tygodniu?

W czwartek wjeżdża do sklepów “nowy Suchy”, czyli eurogra Vladimira Suchego – Ewakuacja. To gra, która podzieliła Portal. Jest u nas frakcja sympatyków Podwodnych Miast – i to oni zakochali się w kolejnym podejściu projektanta do euro z mocną podbudową science-fiction. Są też miłośnicy przede wszystkim Woodcrafta – oni na kosmiczną przeprowadzkę patrzą nieco chłodniejszym okiem. Ciekawy jestem, do której z grup Ty byś się zaliczył(a)! W każdym razie o Ewakuacji będzie u nas teraz sporo, a i w planszowych mediach coraz więcej i więcej opinii, recenzji i relacji.

W piątek z kolei… Oj, na piątkową przedsprzedaż już przebieram nogami. I tylko męczę nasz dział logistyki: “Dojechało już? Dojechało?”. Nie przegapcie Planszówek TV w piątek o 14:00!

Część fanów gier ma totalną odporność na futbol, część jednak będzie zerkać na to, co się dzieje na niemieckich stadionach. Jeśli masz ochotę na planszówkową zabawę w piłkarskich klimatach, wpadaj śmiało na grupę Fani Portal Games. Robimy tam właśnie mistrzostwa drużyn rodem z gier… wielkie głosowanie, w którym wprawdzie zwycięzca może być tylko jeden, ale za to nagród będzie kilka!

A nasz internetowy sklep przeszedł właśnie w tryb wakacyjny i odpalił promocję na tytuły sprofilowane pod wyjazdy i towarzyską zabawę. Przyda się dobry tytuł na wyjazd, no nie? Zerknij więc, co takiego można zdobyć w dobrej cenie.

https://sklep.portalgames.pl/promocja-wakacyjna-2024

Rozegranego tygodnia!
Autor: Rafał Szyma

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.