Co nowego w Portal Games? Marcowa piguła materiałów czeka na pobranie i korzystanie!

Dwie dodatkowe misje do Marvel Zombies, żelazny zestaw planszówek dla graczy solo, potężne przedsprzedaże pełne zombiaków… to był bardzo intensywny tydzień! Na szczęście, do wszystkich fajowskich materiałów linkujemy, co byście nie musieli ich długo szukać.

Coś do zagrania, czyli dwie dodatkowe misje do Marvel Zombies. Masz już ograne? Jeżeli nie, to najwyższy czas nadrobić zaległości! Materiały o pobrania poniżej:

bit.ly/MZ_SprzetAntyglodowy
bit.ly/MZ_PolowanieNaJane

Coś do obejrzenia, czyli przedsprzedażowy odcinek Planszówek TV, wprowadzenie do serii Aeon’s End i porcja unboxingów!

Coś do poczytania, czyli żelazny zestaw dla graczy solo, sobotni felieton, który co tydzień popełnia Rafał Szyma i news o The Dead Keep.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.