Przedsprzedaż The Dead Keep na gamefound.com – polska wersja od Portal Games!

W serwisie gamefound.com trwa akcja przedsprzedażowa gry The Dead Keep prowadzona przez naszych partnerów z CMON. Serdecznie polecamy ten tytuł Państwa uwadze. Za jej polską odsłonę odpowiada właśnie Portal Games.

The Dead Keep to kooperacyjna wyprawa w podziemia dla 1-6 graczy. Bohaterowie graczy ruszają w fantastyczny świat stworzony przez Paula Bonnera, legendarnego artystę, który w ciągu ponad 35 lat kariery nadał kształt najpopularniejszym uniwersom takich wydawnictw jak Games Workshop, Mutant Chronicles, Fasa, Riot Minds czy Rackham.

W Dead Keep nieustraszeni poszukiwacze przygód zagłębiają się w korytarze Twierdzy Umarłych prowadzeni obietnicą niezliczonych bogactw otrzymaną od enigmatycznego Patrona. Na graczy czekają sekrety, niebezpieczeństwa i skarby Twierdzy… oraz mgła, która może pochłonąć ich na wieki.

Kampania przedsprzedażowa trwa pod adresem: https://gamefound.com/en/projects/cmon/the-dead-keep

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.