Neuroshima Hex – Mistrzostwa Polski 2016

hex mistrzostwa zapraszamy
Najbliższe turnieje
Regulamin
Galeria
Finaliści
Mistrzostwa Neuroshima Hex 2015
  • KONIEC ELIMINACJI- FINAŁ GLIWICE PORTALKON 28 STYCZEŃ 2017 ul. Barlickiego /MDK

    START godzina 11

    Finalistów prosimy o potwierdzenie przybycia na turniej finałowy do dnia 22  stycznia pod adresem mirek@portalgames.pl

     

    ZIELONY KOLOR – turniej zakończony

    CZERWONY KOLOR – turniej anulowany

    10 wrzesień: Katowice ERPEGIE Salon gier ul. Kochanowskiego 6/2

    10 wrzesień: Warszawa Strefa MTG ul. Nowogrodzka 31/319 godzina 12:00

    10 wrzesień: Giżycko Festiwal Fantastyki Twierdza

    11 wrzesień: Chrzanów, Chrzanowskie Dni Fantastyki, Sokoła 24

    17 wrzesień: Toruń  Copernicon

    17 wrzesień: Wrocław HEX

    17 wrzesień: Zamość Zespół Szkół nr 4 ul. Jana Zamoyskiego 4

    18 wrzesień: Jelenia Góra ul.1-ego Maja 60, Centrum Kultury godzina 11:00

    24 wrzesień: Kraków HEX ul. Dwernickiego 5

    1 październik: Warszawa Planszomania ul. Morcinka 5 lok. 35 godz. 15

    7 październik: Poznań KAWROZ Chwaliszewo 68

    8 październik: Bielsko-Biała Centrum Hobbystyczne “Strefa”

    8 październik: Warszawa sklep Genie`s Games ul. Wojciechowskiego 33

    9 październik: Poznań GOSU ul. Taczaka14

    15 październik: Wrocław Sklep Mag Planszowy, Szewska 31

    16 październik: Katowice Hex we Mgle

    22 październik: Warszawa Sklep XJOY ul. Książkowa 9b

    22 październik: Bytom , BEBOK MDK Bytom

    26 październik: Katowice Pub Proscenium, Rynek 7

    29 październik: Tczew I L.O. ul. Szkoły Morskiej 1

    02 listopad: Szczecin EXP Pub &Games Room ul. Mariacka 26

    05 listopad: Lublin Falkon, Hale wystawowe Targi Lublin

    05 listopad: Grudziądz Grajmy offline Marina Grudziądz

    05 listopad: Wrocław Gratislavia

    06 listopad: Warszawa strefa MTG ul. Nowogrodzka 31/319 godz. 10.40

    12 listopad: Rzeszów Gamekeeper ul. Krzyżanowskiego 6B

    12 listopad: Płock Konwent Elgacon

    19 listopad: Chorzów Klub Gier Planszowych BASTION  ul. Pudlerska 22

    19 listopad: Kielce Sklep Gryfik ul. Duża 8/11

    19 listopad: Warszawa Hufiec ZHP Warszawa Ochota

    20 listopad: Białystok East Games United, Kampus UWB

    21 listopad: Poznań Księgarnia Albertus, Dąbrowskiego 29

    26 listopad: Kraków: Kawiarnia HEX ul. Dwernickiego 5

    26 listopad: Katowice Kawiarnia LUDIVERSUM, ul. Kamienna 7/1 godz. 12

    26 listopad: Bielsko-Biała Centrum Hobbystyczne STREFA

    27 listopad: Łódź Łódzki Port Gier

    27 listopad: Katowice ERPEGIE Salon Gier ul. Kochanowskiego 6/2

    10 grudzień: Warszawa Klub Studencki AMPLITRON

    11 grudzień: Gdańsk Sklep KROLM

    14 grudnia: Tychy Pasaż Andromeda, Planszowe Tychy

    17 grudnia: Ząbki, Księgarnia Orla

    18 grudzień: Wrocław Sklep Mag Planszowy ul. Szewska 31

    28 grudzień: Warszawa Graal Blue City

    28 grudzień: Starachowice

     

  • Katowice, ERPEGIE, 10 wrzesień

    Warszawa, Strefa MTG, 10 wrzesień

    Giżycko, Festiwal Fantastyki Twierdza, 10 wrzesień

     

     

  • Poniżej zamieszczamy listę finalistów Mistrzostw Polski Neuroshima Hex!

    Giżycko: Marta Kanimer

    Warszawa: Dariusz Trzciński

    Katowice: Marcin Sawicki

    Chrzanów: Bartłomiej Pabjanek

    Wrocław: Marcin Giereło

    Toruń: Grzegorz Kubeczko

    Kraków: Rafał Wątorski

    Warszawa: Bartłomiej Pirogow

    Bielsko Biała: Michał Drzewiecki

    Poznań: Agnieszka Jadach

    Warszawa: Bartłomiej Pirogow

    Wartszawa: Marcin Szewczyk

    Poznań: Bartłomiej Zacharczuk

    Katowice: Arkadiusz Bałucki

    Wrocław: Antoni Płoszczyniec

    Warszawa: Konrad Kowalski

    Katowice: Michał Jańczak

    Tczew: Orian Rohde

    Bytom: Przemysław Potok

    Warszawa: Robert Szafarczyk

    Szczecin: Sandro Pękalski

    Lublin: Miłosz Różycki

    Kielce: Wojciech Stępień

    Poznań: Zbigniew Szulc

    Chorzów: Basia Wolińska

    Kraków: Marcin Sołtys

    Katowice: Jakub Pander

    Wrocław: Jakub Kopaczyński

    Płock: Wojciech Radomski

    Rzeszów: Grzegorz Sikora

    Bielsko- Biała: Antoni Kwoczyński

    Katowice: Patryk Lewandowski

    Gdańsk: Paweł Stankiewicz

    Warszawa: Jędrzej Jarocki

    Białystok: Gerard Zyśk

    Ząbki: Dominik Szczygielski

    Wrocław: Radosław Zakrzewski

    Tychy: Adam Szczypek

    Starachowice: Mateusz Engel

    Łódź: Jakub Pociejewski

    Warszawa: Łukasz Żelasko

     

  •  

    TAK BAWILIŚMY SIĘ W 2015 ROKU!

    hex

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz