Co nowego w Portal Games? Kolejna majowa piguła materiałów już gotowa!

Nowa misja do Marvel Zombies: Rewolucja Bohaterów, sobotni vlog, unboxing dodatku do Czarnej Plagi i dużo, dużo więcej! Wszystkie fajności z mijającego tygodnia w jednym miejscu. Śmiało, można korzystać!

Coś do zagrania, czyli najnowsza misja do Marvel Zombies: Rewolucja Bohaterów, w której zapolujecie na Kapitana Amerykę.

Coś do obejrzenia, czyli piątkowe Planszówki TV, sobotni vlog oraz unboxing najnowszego dodatku do Zombicide: Czarna Plaga.

Coś do poczytania, czyli sobotni felieton Rafała Szymy o Zombicide: Czarna Plaga oraz artykuł o świecie Bitoku.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.