W tym tygodniu gry wysokiego kalibru, czyli – przykładowo – premiera Inventions! Plan tygodnia #20

W tym tygodniu gry wysokiego kalibru, czyli – przykładowo – premiera Inventions!

“Nowy Lacerda” lada moment trafi do sklepu. Mowa o Inventions: Ewolucji Idei, tytule który z jednej strony wymaga pełnego zaangażowania od mózgownicy, bo uchodzi za bardzej złożony tytuł autora znanego z tworzenia złożonych gier, a z drugiej mocno działa na serducho gracza, bo co opinia, to bardzo pozytywna. Nie zabraknie tej gry na naszych kanałach w tym tygodniu.

Cieszę się, że i takie gry możemy z powodzeniem proponować polskim graczom! Lokalizacja wysokobudżetowych gier euro od wydawnictwa Eagle-Gryphon Games to wcale nie oczywistość – tym większe podziękowania dla wszystkich, którzy decydują się na zakup “Wynalazków”: czy to u nas, czy w swoim ulubionym sklepie z grami.

Zerkając na drugi biegun planszowego hobby, będziemy dalej świętować start przedsprzedaży NPC2, czyli dodatku z wyjątkowymi zombiakami do średniowiecznej odsłony Zombicide’a. W zanadrzu czekają nowe misje dodatkowe. Jedną z nich znajdziesz tutaj, drugą wyślemy wszystkim tym, którzy zapisali się na nasz newsletter.

Oczywiście to nie wszystko. Bo będzie przecież start nowych przedsprzedaży, będą tematy-niespodzianki, konkurs na grupie fanów Portal Games, Planszówki TV w piątek o 14:00… Rozkręcamy się! 

Tymczasem spokojnego tygodnia!
Autor: Rafał Szyma

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.