Neuroshima Hex – Mistrzostwa Polski

Najbliższe turnieje
Regulamin
Galeria
Finaliści
  • UWAGA ROGRYWKI ZACZYNAJĄ SIĘ O GODZINIE 11!!! KONIEC O GODZ. 18.00

    WIELKI FINAŁ 12 GRUDZIEŃ GODZINA 11 PIONEK  ZABRZE ul. MATEJKI 6

    Szczegółowe dane kontaktowe do organizatorów wybranych eliminacji udzielimy  pod adresem mirek@portalgames.pl

  • Poznań Gosu, 9 marca

    Katowice, Biblioteka 21 marzec

     

    Płock, Płocki Klub Fantastyki Galeria Wisła, 28 marzec

     

    Oświęcim, Centrum Kultury, 28 marzec

     

    Tychy, pasaż kultury Andromeda, 8 kwiecień

    Sosnowiec, Energetycz Centrum Kultury Klub im. Kiepury, 18 kwiecień

    Katowice, Pub Cybermachina, 10 maja

    Bielsko – Biała, Gnomicon, 23 maja

    Gdynia, PlayGround Cafe, 21 maja

    Gdańsk, Metro 28 maja

     

    Sztum, Centrum Kultury, 5 wrzesień

     

    Tetcon, 24 wrzesień

     

    Xjoy, Warszawa,  24 październik

     

     Genie`s Games, Warszawa,  31 październik

     

    GameKeeper, Rzeszów,  7 listopad

     

    EXP BAR, Białystok,   22 listopada

     

     

     

     

     

  • Poniżej zamieszczamy listę finalistów Mistrzostw Polski Neuroshima Hex!

    Serdecznie gratulujemy wszystkim finalistom!

    Wrocław, Planszóweczka.pl, Kino Nowe Horyzonty, 21 luty – Marek Tkacz

    Wałbrzych, Planszóweczka.pl, 28 luty – Dominik Sass

    Poznań, GOSU, 9 marzec – Bartłomiej Wielebiński

    Katowice, Biblioteka 21 marzec – Adam Wrażeń

    Oświęcim, Centrum Kultury- Tomasz Kotarski

    Tychy, Planszowe Tychy- pasaż kultury Andromeda- Igor Kłusak

    Toruń, Grajfer  – Maciej Reichwald 

    Sosnowiec, sklep CEBO – Marta Pawlik

    Warszawa, klub studencki Amplitron- Aleksander Korybczak

    Poznań, Pyrkon – Przemysław Warzocha, Miłosz Różycki, Grzegorz Kubeczko

    Bielsko Biała, Strefa gry- David Mihok

    Warszawa, Klub Gier Planszowych- Respublica- Dominik Szczygielski

    Katowice, Cybermachina- Sebastian Wrażeń

    Kalisz, Arkham- Tomasz Grodzki

    Szczyrk, Gnomicon- Marcin Onderka

    Gdynia, Playground cafe- Konrad Kowalski

    Gdańsk, klub Metro- Radosław Węsierski

    Bytom, Bebok- Michał Drzewiecki

    Gliwice, SpaceCon- Barbara Wolińska

    Kraków, HEX- Maciej Próchnicki

    Kraków, Nowa Gralicja- Paweł Radoń

    Kalisz, klub Blaszak- Maciej Mazurek

    Gliwice, Portalkon- Rafał Wątorski

    Warszawa, Strefa MTG- Paweł Ziółkowski

    Szczecinek, Adrian Brodziński

    Kielce, Łukasz Bąk

    Bielsko Biała, Marcin Sawicki

    Łódź, Mateusz Marcinkowski

    Bielsko Biała, Maciej Dawidziuk

    Sopot, Grzegorz Buller

    Stargard Szczeciński, Ignacy Chrząstowski

    Polcon, Skałosz Milczanowski

    Czyżowice, Dariusz Trzciński

    Zamość, Aleksandra Kaźmierczak 

    Sztum, Piotr Dembiński

    Dąbrowa Górnicza, Andrzej Welenc

    Kraków, Jakub Kopaczyński

    Poronin, Grzegorz Merynda, Mikołaj Tomalik

    Kalisz, Wojciech Kowiako

    Warka, Marcin Giereło

    Poznań, Wiktor Koszystka

    Łódź, Sebastian Sikorski

    Tczew, Rohde Orian

    Warszawa, Marta Konopka

    Lublin, Cezary Krzyżanowski

    Poznań, Cyprian Obtułowicz

    Warszawa, Łukasz Cieszyński

    Rzeszów, Mariusz Flis

    Kalisz, Marlena Grodzka

    Katowice, Damian Backaus

    Białystok, Marcin Wojtkowski

    Toruń, Piotr Cholewa

    Warszawa, Bartek Pirogow