Nowa misja do Zombicide: Czarna Plaga – Labirynt Kluczy

Nowy materiał do Zombicide: Czarna Plaga już gotowy do pobrania, ale ostrzegamy – to nie będzie łatwa misja!

Link: https://bit.ly/CzarnaPlaga_LabiryntKluczy

Nikt nigdy nie wyszedł żywy. Będziecie tego żałować!” – mówili. Pomimo ich ostrzeżeń, włóczycie się i w końcu zostajecie uwięzieni w legendarnym Labiryncie Kluczy. Być może eksploracja starożytnego labiryntu podczas apokalipsy zombie nie była najmądrzejszym pomysłem. Ale przy odrobinie szczęścia macie nadzieję, że znajdziecie skarb i użyjecie go, aby wydostać się żywi!

Trudna / 6+ Ocalałych / 180 minut

Cele: ucieczka z Labiryntu Kluczy. Osiągnijcie Strefę Wyjścia pełnym składem. Dowolny Ocalały może uciec przez tę Strefę na koniec swojej Tury, pod warunkiem, że nie ma w niej Zombie.

Czekasz na kolejne darmowe misje do serii Zombicide? Koniecznie zasubskrybuj nasz newsletter. Jutro wysyłamy darmowy materiał do Zielonej Hordy!

Do misji niezbędna jest gra podstawowa Zombicide: Czarna Plaga, która obecnie jest w promocyjnej cenie razem z innymi tytułami serii fantasy.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.