Szybkie newsy z wydawnictwa Portal Games #58

Co nowego w wydawnictwie Portal Games? Zdradzamy aktualizację dla tytułów, nad którymi pracujemy i dzielimy się wydawniczymi newsami!

NEWS #1
Too Many Bones
Od wtorku rusza wysyłka egzemplarzy zamówionych w przedsprzedaży! Z radością informujemy, że długie oczekiwanie ma się ku końcowi i już w najbliższy weekend wszyscy, którzy zamówili grę w przedsprzedaży w e-sklepie Portalu, będą mogli ruszyć z rozgrywkami Too Many Bones!

NEWS #2 Dune Wojna o Arrakis
Otrzymaliśmy, sprawdziliśmy i zaakceptowaliśmy egzemplarz próbny (Mass Production Sample).

NEWS #3 Massive Darkness 2
Z przyjemnością prezentujemy okładki polskich edycji nadciągających dodatków: Bardowie i Konstruktorzy kontra Metalowy Anioł oraz Feyfolk – zestaw Wrogów.

NEWS #4 Cthulhu Death May Die
Otrzymaliśmy i sprawdziliśmy eproofy nowych odsłon serii: Strachu przed Nieznanym oraz Kampanii 4. Drukarnia otrzymała zielone światło na druk.

NEWS #5 Projekt Gaja
Otrzymaliśmy, sprawdziliśmy i zaakceptowaliśmy egzemplarz próbny (Mass Production Sample).

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.