Piątka oraz Little Factory dołączają do rodziny Portalowych gier!

Dobierz zboże, wymień je na mąkę, upiecz z niej chleb i sprzedaj go w piekarni – oto podstawy gry w Little Factory. Po przeczytaniu tego jednego zdania jesteś już gotowy do gry!

Little Factory to stworzona przez japońskich projektantów Shun Taguchi oraz Aya Taguchi gra karciana, w której talia kart reprezentuje cały proces produkcji i sprzedaży produktów, od pozyskania surowców, takich jak zboże czy drewno, po realizację zamówień na finalne dobra takie jak chleb czy meble

PIĄTKA to gra słowna, w której musicie znaleźć skojarzenia z symbolami na kościach. Na przykład zarówno skojarzenie Rekin jak i Aligator pasowałyby do połączenia wyników na kościach Drapieżnik oraz Woda! Celem gry jest znajdowanie jak najciekawszych skojarzeń z wynikami na kościach. Skojarzenie Owocu i Części ciała jako Jabłka Adama to dobry plan na wygraną! W grze występuje 10 unikatowych kości, łączna ilość kombinacji symboli to ponad 3000!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)

    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.