Osadnicy: Wykreślane Imperium – JAK GRAĆ W TRYB PRZYGODOWY W WIĘCEJ GRACZY

Pudełko Osadników: Wykreślanego Imperium zawiera fascynujący tryb Przygodowy, jest to tryb dla jednego gracza, który zawiera 48 arkuszy do gry o odmiennym układzie. To prawdziwy raj dla graczy solo. Jest to też wariant, który wielu z was chciałoby jakoś obejść, aby móc go wykorzystać w normalnych rozgrywkach.

Jednak, czy jest to możliwe? Cóż, dla prawdziwego geek’a nie ma rzeczy niemożliwych!

Arkusze, prosta i wygodna odpowiedź
Gra posiada 48 arkuszy z unikalnymi układami. Każdy arkusz w bloczku jest inny, więc do rozgrywki z większą liczbą graczy, potrzebujecie tyle bloczków, ilu graczy będzie brało udział w rozgrywkach! Możecie kupić dodatkowe bloczki na naszej stronie za 10 zł i zamienić własną kopię w grę z rozbudowanym trybem dla wielu graczy!

Arkusze, odpowiedź pnp
Drukujecie ze strony Portal Games specjalny PDF z pustymi arkuszami. Każdy z graczy otrzymuje jeden taki arkusz. Na środku stołu należy umieścić wybrany arkusz z trybem Przygodowym i każdy z graczy kopiuje zawartość tego arkusza na swój pusty arkusz. Po niecałych 5 minutach jesteście gotowi do gry! Możecie grać w czteroosobowy tryb Przygodowy za darmo!

Arkusze, pojedynek
Bierzecie dwa różne arkusze z trybem Przygodowym. Gracie przeciwko swojemu przeciwnikowi. Notujecie uzyskane punkty. Następnie przy pomocy gumki należy wyczyścić arkusze, wymienić się nimi i rozegrać kolejną grę. Zwycięzcą jest gracz, który uzyskał największa, sumaryczną liczbę punktów w obu rozgrywkach.

Arkusze, kampania
Każdy z graczy bierze jeden losowy arkusz trybu Przygodowego i każdy gra, wykorzystując swój arkusz. Notujecie wynik tej rozgrywki, a kolejnym razem znów bierzecie kolejne losowe arkusze, gracie, i notujecie wyniki w ten sam sposób. Rozegrajcie 10 gier, wykorzystując losowe arkusze i sprawdźcie, który z was uzyskał największą liczbę punktów po zsumowaniu wyników z 10 rozgrywek. Powiedzcie graczowi, który ma najmniej punktów, żeby przestał marudzić i narzekać na pecha i brak balansu w arkuszach. Przecież to niemożliwe, żeby otrzymał najgorszy z 4 arkuszy 10 razy z rzędu. Cóż, może nie do końca niemożliwe… 🙂

Dajcie nam znać, jak wy gracie w Osadników: Wykreślane Imperium! 🙂

I na zakończenie niespodzianka! Na targi odbywające się na UK GAMES EXPO przygotowaliśmy specjalny zestaw unikatowych budynków nawiązujących do najpopularniejszych budowli Wielkiej Brytanii. Dziś ten sam zestaw udostępniamy dla was zupełnie za darmo! 🙂

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)

    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.