Co nowego w Portal Games? Pierwsza kwietniowa piguła materiałów już do pobrania!

Nowy scenariusz do Czarnej Plagi, unboxing dodatku Resutoran do Bitoku, finałowy pojedynek Klaudii i Maćka w Mindbug, podsumowanie I kwartału… i wiele, wiele fajności, które zebraliśmy w jednym miejscu. Śmiało, możecie pobierać, czytać, korzystać do woli!

Coś do zagrania, czyli nowy scenariusz do Zombicide: Czarna Plaga. Umarlaki sforsowały wszystkie postawione przez nas bariery. Nadchodzą z każdej strony… Trzymajcie się, to nasza ostatnia linia obrony! Materiał do ściągnięcia TUTAJ.

Coś do obejrzenia, czyli podsumowanie I kwartału w Portal Games, sobotni vlog, finałowy pojedynek Klaudii i Maćka w Mindbug i wiele więcej!

Coś do poczytania, czyli najnowszy artykuł o leśnych duchach w wersji euro, zaproszenie na majowy konwent Święto Planszy i informacje o Międzynarodowym Turnieju Mindbuga.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.