Przodownicy planszy – łączmy się!

Mamy przyjemność ogłosić nową planszową inicjatywę: Święto Planszy! 1 maja – w Święto Pracy – i 2 maja – Święto Flagi będziemy bawić się nad planszą i wokół planszy – na konwencie w wersji online!

Dwa dni atrakcji!

Przygotowujemy gorące połączenia z gośćmi. Prezentacje gier super nowych i starych jak planszowe hobby. Topki i prelekcje. Nieoczywiste gameplaye. Masową sesję RPG. Wielką aukcję charytatywną. Konkursy, turnieje, topki, ogłoszenia…

Przygotowujemy dwa dni wy-peł-nio-ne atrakcjami właśnie po to, byś mógł/mogła doplanszowić swoją majówkę!

Ale że konwent? W długi weekend?

Gdziekolwiek spędzasz tę majówkę: na plaży czy na kanapie, w mieście czy na łączce… Jeśli masz internet i wolny kwadrans, godzinę czy kilka – możesz wskoczyć na ten konwent i dobrze się bawić!

Szczegółowy program imprezy będziemy prezentować w nadchodzących tygodniach.

Jak tam trafić?

 • Centralnym miejscem konwentu będzie kanał Youtube Portalu.

 • Poszczególne punkty programu i transmisje będą także streamowane na profilu Portalu na facebooku.

 • Powstała także strona wydarzenia na facebooku, na której w nadchodzących tygodniach będziemy dzielnie publikować informacje i zapowiedzi.

Jesteś zaproszony(a)!

Zaznacz w kalendarzu: 1 i 2 maja, Święto Planszy i dołącz do wydarzeń online. Będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o imprezie… i zapraszamy na nią już dziś!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.