Przedsprzedaż: The Others

th_others_przedsprzedaz

Przez lata członkowie grupy Hell Club opracowywali swój nikczemny plan. Zamierzali sprowadzić piekło na ziemię, niszcząc granicę między wymiarami. Co gorsza, udało im się to. Siedem Grzechów Głównych przeniknęło do naszego świata, a zniszczenie, które szerzą, rozprzestrzenia się w alarmującym tempie. Zdobędą miasto Haven w mgnieniu oka, jeśli oczywiście nie przeszkodzi im w tym jednostka szturmowa FAITH.

Planszowe arcydzieło w klimatach horroru, The Others, gra wydawnictwa CMON, Guillotine Games i Studio McVey, jest już dostępna w przedsprzedaży! Eric M. Lang stworzył jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów, który możesz zamówić już teraz!

W grze The Others jeden gracz kontroluje Grzech, a pozostali łączą się w jedną drużynę jako członkowie FAITH, jedynej grupy, która jest w stanie powstrzymać apokalipsę.

Każda rozgrywka w The Others jest jak inny film grozy, w którym odkrywasz fabułę z każdym posunięciem. W zależności od tego, jaką Planszę Przygody wybierzesz, grupa FAITH będzie miała inne misje do wypełnienia, podczas gdy gracz kontrolujący Grzech będzie starał się wyeliminować bohaterów jednego po drugim. Dzięki tak skonstruowanej rozgrywce The Others za każdym razem zapewni graczom zupełnie inne przeżycia.

Jeśli bohaterowie będą w stanie ukończyć misję finałową, zostaną zwycięzcami. Jednak im dłużej trwa gra, tym silniejszy staje się Grzech. Zegar tyka, a w miarę jak dokonuje się apokalipsa, Grzech nabiera pełni swojej mocy. Napięcie sięga zenitu.

Grupa FAITH składa się z różnych postaci, a każda z nich ma swoją własną historię, a także mocne i słabe strony. W grupie znajdują się różne klasy bohaterów, z odmiennymi umiejętnościami i zdolnościami. Grzech ma do swojej dyspozycji groteskową gromadę sługusów, składającą się z Abominacji, członków Hell Club i Akolitów. Kiedy bitwa stanie się wystarczająco zaciekła, Grzech może wprowadzić do gry swojego Awatara, fizyczną manifestację Grzechu, reprezentowaną przez szczegółowo wykonaną figurkę, która będzie prześladować graczy kontrolujących drużynę FAITH.

Każdy z Grzechów ma również do swojej dyspozycji unikalną moc. Na przykład Pycha zyskuje przewagę nad śmiałkami, którzy działają samotnie, a Lenistwo spowalnia postacie, które dopiero co walczyły z wrogiem.

Grupa FAITH, wykonując akcje, przemierza miasto i walczy raz po raz z wrogimi postaciami. Grzech może używać żetonów reakcji, by związać grupę FAITH walką, lub za pomocą spaczenia dalej rozszerzać zniszczenie w Haven.

Gra kończy się, gdy bohaterowie wykonają wszystkie swoje zadania, albo gdy Grzech wyeliminuje wystarczającą liczbę bohaterów. Gra The Others opowiada o zaciekłej walce, której stawką jest dalszy los świata. Grzech zrobi wszystko co w jego mocy, by piekło rozpanoszyło się na ziemi. Członkowie grupy FAITH będą musieli pracować wspólnie, użyć wszystkich możliwych sposobów, a ponad wszystko wykazać się odwagą, jeśli mają ocalić świat.

the_others_box_no_shadow
rulebook

acolyte-clochard-2-kopia

W The Others jeden z graczy wciela się w rolę Grzechu, fizyczną manifestację jednego z Siedmiu Grzechów Głównych przyzwaną przez Hell Club w celu sprowadzenia na świat apokalipsy i zniszczenia go. Pozostali gracze wcielą się w Bohaterów, którzy wspólnymi siłami, jako agenci jednostki specjalnej FAITH, będą starali się przeciwstawić tej okropnej inwazji. Polem walki jest Haven, ogromna metropolia leżąca na południowym wybrzeżu Anglii.

Gracz kontrolujący Grzech będzie przywoływać piekielne stwory, by siać zepsucie oraz wszelkiego rodzaju zniszczenia w Haven. Bohaterowie natomiast będą wszelkimi siłami stawiać opór, korzystając ze swoich umiejętności oraz pomocy miasta. W ostatecznym rozrachunku albo Bohaterowie zatriumfują razem jako drużyna, albo Grzech wygra samotnie. W każdej rozgrywce będziemy wybierać jedną z Plansz Przygody, na których zapisane są plany Hell Clubu oraz to, w jaki sposób Bohaterowie mogą je pokrzyżować. By to zrobić, Bohaterowie będą wykonywać postawione przed nimi misje. Gdy wykonają ostatnią z nich, odniosą zwycięstwo, a zło zostanie wygnane z naszego świata… przynajmniej na jakiś czas.

Bohaterom powinno zależeć na szybkim doprowadzeniu do zwycięstwa. Im dłużej Grzech utrzyma się w grze, tym większy jest postęp apokalipsy, a gracz kontrolujący Grzech staje się potężniejszy.

Świat pogrąży się w ciemnościach, gdy Grzech wyeliminuje wystarczającą liczbę agentów FAITH, wygrywając w ten sposób rozgrywkę.

wpudelku

 

the_others_7_sins_zawartosc_podstawka_72
wywiad
wywiad
dlaczego

Oprócz gry podstawowej w naszej ofercie znajdują się również dodatki do gry The Others. Do waszej dyspozycji oddajemy dwa dodatkowe grzechy (Nieczystość oraz Zazdrość), dodatkowy oddział grupy FAITH (Drużyna Beta). Dodatkowo zamawiając The Others u nas w zależności od tego jaki próg (krąg piekielny) wybierzecie otrzymacie EXCLUSIVY, KTÓRE NIE SĄ DOSTĘPNE NA RYNKU! Exclusivy pochodzą z kampanii kickstarterowej zagraniczej wersji językowej gry The Others. Zamawiając odpowiedni pakiet otrzymacie Man of Faith (dodatkowe figurki dla grupy FAITH) lub Omega Team (dodatkowe figurki dla grupy FAITH, wraz z nowymi kartami ulepszeń oraz nowymi płytkami miasta jak i nowych akolitów dla Grzechów). Odpowiedni KRĄG PIEKIELNY również odblokowuje oba Exclusivy.

UWAGA: Każdy KRĄG PIEKIELNY to również gwarancja tego, że gra pojawi się u was wcześniej niż zostanie oficjalnie wpuszczona do sklepów! Dodatkowo każdy z kręgów to darmowa wysyłka do waszego domu!

dodatek_nieczystosc

Zaprawdę powiadam Wam, myśli Wasze łatwo sprowadzić na złą drogę. Wasze rozpalone żądze wodzą Was na bezbożne pokuszenie. Nie czeka tam na Was nic poza ułudą, oszustwem i śmiercią. Sprawiedliwi nie muszą lękać się koszmarów nocy. Cnotliwi nie muszą lękać się nieziemskich żądzy. Oto Wasza zguba. Gdyż to wyrzuty sumienia były wam ostrzeżeniem, nie rozkoszą, bać byście się nie musieli. Niestety jesteście już tylko sługami nieczystości.

Rozszerzenie Nieczystość wnosi nowy Grzech do gry The Others, stawiając przed graczami nowe wyzwanie i dodając nowe możliwości graczowi kontrolującemu Grzech. Nieczystość zawiera nowy zestaw Potworów, w tym Manipulatora, 6 Abominacji i przerażającego Awatara Grzechu! Poprzez Moce Grzechu oraz Karty Grzechu Nieczystość wprowadza całkowicie odmienną dynamikę do gry. Zmusza Bohaterów do trzymania się z dala od siebie, tak by nie padli ofiarą swych najbardziej prymitywnych instynktów!

 

dodatek_zazdrosc

Do Ciebie i bliskich Twych, przyczyna tego bezbożnego konfliktu leży zarówno w Was jak i poza Wami. Nie pozwólcie koszmarom poznać wielkości waszego wstydu, albowiem Wy wszyscy chowacie bezbrzeżną zazdrość w sercach Waszych. Zaprawdę, powiadam Wam, którzy duchem obecni, gdyż ciała Wasze obróciły się w pył: Wasza zguba dokonała się w chwilim gdy spojrzeliście na rzeczy bliźniego swego z zazdrością.

Rozszerzenie Zazdrość wnosi nowy Grzech do gry The Others, stawiając przed graczami nowe wyzwanie i dodając nowe możliwości graczowi kontrolującemu Grzech. Zazdrość zawiera nowy zestaw Potworów, w tym Manipulatora, 6  Abominacji i przerażającego Awatara Grzechu! Poprzez Moce Grzechu oraz Karty Grzechu Zazdrość wprowadza całkowicie odmienną dynamikę do gry. Odtąd Bohaterowie będą ostrożniejsi  przy zdobywaniu nowych Ulepszeń, tak by nie wzbudzić Zazdrości u swych kompanów.

dodatek_druzynabeta

Druyżyna Beta słynie z błyskawicznej reakcji oraz godnej uwagi wytrwałości w trudnym położeniu. Co prawda głośno bywało o konfliktach wewnątrz drużyny, jednak ich dowódca, Scott Freder już nie raz pokazał, że potrafi wydobyć co najlepsze ze swych podwładnych łagodząć jednocześnie ewentualne spory.

Rozszerzenie Drużyna Beta przynosi jakże potrzebne wsparcie dla grupy FAITH, w postaci 5 nowych Bohaterów – każdy z unikatowymi zdolnościami – oraz 6 nowych rodzajów Ulepszeń.

Siły Grzechu także otrzymują nowych wyznawców w postaci Spaczonych Policjantów – którzy nie zawahają się otworzyć ogień do samotnych Bohaterów – oraz Spaczonych Strażaków – podpalających kolejne dzielnice Haven.

W pudełku znajdziecie również 5 płytek Starego Miasta z nowym układem żetonów, a także alternatywny układ płytek Miasta dla wszystkich 7 Przygód z gry podstawowej.

h1

W naszej kampanii przedsprzedażowej możecie zamówić The Others z paroma dodatkami, które z całą pewnością urozmaicą waszą rozgrywkę. Do waszej dyspozycji mamy 2 nowe grzechy – Nieczystość oraz Zazdrość. Dzięki, którym kontrolujący Grzech będzie miał jeszcze szerszy wachlarz możliwości aby uprzykrzyć życie organizacji FAITH i doprowadzić swój mroczny plan do skutku. Każdy z Grzechów wprowadza również całkowicie nowe mechaniki do gry, każdy z nich jest asymetryczny i każdym z nich gra się całkowicie inaczej!

Oprócz dodatkowych Grzechów mamy dla was wsparcie dla grupy FAITH. Drużyna BETA wprowadza do świata The OTHERS nowych najemników i pracowników organizacjy FAITH, którzy będą w stanie zrobić wszystko aby powstrzymać HELL CLUB i zniweczyć ich plany odnośnie HAVEN! Drużyna BETA to kolejne możliwości dostosowania swojej grupy śmiałków pod swój własny styl gry!

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wszystkich tych, którzy będą chcieli powstrzymać Hellclub przed ich planami! Już teraz możecie wkroczyć w świat The Others wybierając jeden z najbardziej dogodnych dla was zestawów. Z wielką starannością stworzyliśmy dla was pakiety, które powinny trafić w gusta wszystkich zainteresowanych! Jedyne co wystarczy zrobić to wybrać odpowiedni zestaw! Haven czeka na waszą pomoc.

 

krag1_aktualizacja

Zamawiając ten pakiet otrzymasz podstawową wersję gry The Others wraz z darmową wysyłką.

krag_2_poprawiony

Zamawiając ten pakiet otrzymasz Rozszerzenie Zazdrość, Rozszerzenie Nieczystość, Rozszerzenie Drużyna BETA, DARMOWY EXCLUSIVE Men of Faith wraz z darmową wysyłką.

krag_3_poprawiony

Zamawiając ten pakiet otrzymasz podstawową wersję gry The Others z rozszerzeniem Drużyna BETA, DARMOWYM EXCLUSIVEM Men of Faith wraz z darmową wysyłką.

4_prog

Zamawiając ten pakiet otrzymasz podstawową wersję gry The Others z rozszerzeniem Nieczystość, DARMOWYM EXCLUSIVEM Men of Faith wraz z darmową wysyłką.

5_prog

Zamawiając ten pakiet otrzymasz podstawową wersję gry The Others z rozszerzeniem Zazdrość, DARMOWYM EXCLUSIVEM Men of Faith wraz z darmową wysyłką.

krag6

Zamawiając ten pakiet otrzymasz podstawową wersję gry The Others z rozszerzeniem Zazdrość, rozszerzeniem Nieczystość, DARMOWYM EXCLUSIVEM Men of Faith, DARMOWYM EXCLUSIVEM OMEGA TEAM wraz z darmową wysyłką.

7_prog

Zamawiając ten pakiet otrzymasz podstawową wersję gry The Others z rozszerzeniem Zazdrość, rozszerzeniem Drużyna Beta, DARMOWYM EXCLUSIVEM Men of Faith, DARMOWYM EXCLUSIVEM OMEGA TEAM wraz z darmową wysyłką.

8_prog

Zamawiając ten pakiet otrzymasz podstawową wersję gry The Others z rozszerzeniem Nieczystość, rozszerzeniem Drużyna Beta, DARMOWYM EXCLUSIVEM Men of Faith, DARMOWYM EXCLUSIVEM OMEGA TEAM wraz z darmową wysyłką.

krag9poprawiony

Zamawiając ten pakiet otrzymasz podstawową wersję gry The Others z rozszerzeniem Zazdrość, rozszerzeniem Nieczystość, rozszerzeniem Drużyna Beta, DARMOWYM EXCLUSIVEM Men of Faith, DARMOWYM EXCLUSIVEM OMEGA TEAM wraz z darmową wysyłką i darmową kopią gry Poprzez Wieki: Droga do Szaleństwa.

progi
001-pierwszy-krag-piekielny-v2
2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz