Przedsprzedaż The Others wystartowała!

Przez lata członkowie grupy Hell Club opracowywali swój nikczemny plan. Zamierzali sprowadzić piekło na ziemię, niszcząc granicę między wymiarami. Co gorsza, udało im się to. Siedem Grzechów Głównych przeniknęło do naszego świata, a zniszczenie, które szerzą, rozprzestrzenia się w alarmującym tempie. Zdobędą miasto Haven w mgnieniu oka, jeśli oczywiście nie przeszkodzi im w tym jednostka szturmowa FAITH.

Planszowe arcydzieło w klimatach horroru, The Others, gra wydawnictwa CMON, Guillotine Games i Studio McVey, jest już dostępna w przedsprzedaży! Eric M. Lang stworzył jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów, który możesz zamówić już teraz!

 W The Others jeden z graczy wciela się w rolę Grzechu, fizyczną manifestację jednego z Siedmiu Grzechów Głównych przyzwaną przez Hell Club w celu sprowadzenia na świat apokalipsy i zniszczenia go. Pozostali gracze wcielą się w Bohaterów, którzy wspólnymi siłami, jako agenci jednostki specjalnej FAITH, będą starali się przeciwstawić tej okropnej inwazji. Polem walki jest Haven, ogromna metropolia leżąca na południowym wybrzeżu Anglii.
 Oprócz gry podstawowej w naszej ofercie znajdują się również dodatki do gry The Others. Do waszej dyspozycji oddajemy dwa dodatkowe grzechy (Nieczystość oraz Zazdrość), dodatkowy oddział grupy FAITH (Drużyna Beta). Dodatkowo zamawiając The Others u nas w zależności od tego jaki próg (krąg piekielny) wybierzecie otrzymacie EXCLUSIVY, KTÓRE NIE SĄ DOSTĘPNE NA RYNKU! Exclusivy pochodzą z kampanii kickstarterowej zagraniczej wersji językowej gry The Others. Zamawiając odpowiedni pakiet otrzymacie Man of Faith (dodatkowe figurki dla grupy FAITH) lub Beta Team (dodatkowe figurki dla grupy FAITH, wraz z nowymi kartami ulepszeń oraz nowymi płytkami miasta jak i nowych akolitów dla Grzechów). Odpowiedni KRĄG PIEKIELNY również odblokowuje oba Exclusivy.
 
Na stronie wydawnictwa Portal Games ruszyła oficjalnie przedsprzedaż gry THE OTHERS! Przygotowaliśmy specjalną ofertę pakietów (aż 9 możliwych pakietów) zwanych później kręgami piekielnymi! 9 różnych ofert z dodatkowymi grzechami, dodatkowymi drużynami i dwoma dodatkowymi exclusivami czeka na was! Serdecznie zapraszam wszystkich do zapoznania się z naszą piekielną ofertą już teraz!

Każdy KRĄG PIEKIELNY to również gwarancja tego, że gra pojawi się u was wcześniej niż zostanie oficjalnie wpuszczona do sklepów! Dodatkowo każdy z kręgów to darmowa wysyłka do waszego domu

O to dwa przykładowe kręgi piekielne!

Po więcej informacji zapraszamy klikając w baner poniżej!

the_others_przedsprzedaz

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

♟ Cel Kampanii #9 - 12 pionów Akcji i środkowa plansza ♟ To ulepszenie pomaga śledzić dostępne akcje i zastępuje ko… https://t.co/b2w7bzgcnZ
🏟 Cel Kampanii #8 - Dodatkowe żetony Infrastruktury Stadionowej i unikalne plansze Stadionów 🏟 Ulepsz swój Stadion… https://t.co/VhNtfrttM7
💵 Cel Kampanii #4 - Planszówkowi Sponsorzy 💵 Dzięki temu minidodatkowi branża gier planszowych będzie reprezentowan… https://t.co/vFkQt0EDoQ

Newsletter