Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Molocha!

Uniwersum Neuroshimy ujrzało światło dzienne w 2003 roku, wraz z wydaniem gry fabularnej “Neuroshima”. W 2005 roku rozbudowane zostało o pierwszą grę planszową: Neuroshimę Hex. Potem były inne: 51. Stan, Konwój, Last Aurora… Świat, któremu niedawno stuknęła 20-tka, żyje i ciągle się rozwija.

Gdzieś w 2011 roku, bodajże na konwencie Awangarda, po raz pierwszy świętowaliśmy Dzień Molocha. Wszystko na cześć wydarzenia za świata gry: 5 września 2020 roku, ok 9 rano maszyny zbuntowały się, dając poczatek Molochowi (zbuntowanej SI z armią maszyn, “wielkiemu złemu” tego świata) i neuroshimowej postapokalipsie w ogóle. Od paru lat odpalamy tę imprezę cyklicznie.

Świat Neuroshimy dał rzeszom graczy kupę zabawy. Jeśli kiedykolwiek zagrałeś/aś w cokolwiek z tego uniwersum, dzisiaj jest Twoje święto. Uśmiechnij się, sięgnij może po Hexa czy “pięćdziesiątkę-jedynkę”, wpadnij może na wieczorny live.

A jeśli pierwsze słyszysz o Neuroshimie… Wiedz, że są takie gry, żywe, rozbudowane o dodatki, z bogatą społecznościa fanów… i z corocznym świętem, podczas którego dzieją się fajne rzeczy 🙂

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Molocha!

P.S. Na Youtube działamy dziś od 16:30 z cyklem transmisji live. Sprawdź nasz kanał.

P.P.S. Jeśli chcesz uczcić ten dzień prezentem, zapraszamy do naszego e-sklepu. Na neuroshimowe rzeczy działa specjalny kod DM2023 do wykorzystania przy kasie.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.