Ujawniamy kolejny bonus w przedsprzedaży Wiedeńskiego Łącznika!

Kolejny bonus do Wiedeńskiego Łącznika ujawniony! Wraz z egzemplarzem gry kupionym w przedsprzedaży przez nasz sklep, otrzymasz 9 specjalnych drewnianych znaczników, do zastąpienia standardowych drewnianych zawartych w grze!

Wiedeński Łącznik to kampania złożona z czterech śledztw osadzonych w Europie w czasie zimnej wojny. W tej narracyjnej grze dla 1-5 graczy, poprowadzicie zespół agentów CIA, wysyłanych na tajne misje. Będziecie musieli rozwiązać zagadkę każdego śledztwa, podobnie jak w innych grach z serii Detektyw, ale tym razem do gry dodaliśmy również wiele nowych, tworzących zupełnie nowe doświadczenie mechanik, imitujących szpiegostwo z czasów zimnej wojny.

Jeśli przez 4 tygodnie aż do 9 lutego, czyli w czasie przedsprzedaży, kupisz Wiedeńskiego Łącznika, zyskasz dodatkowe bonusy. Stopniowo ujawniamy kolejne z nich. 

Pierwszy z bonusów to polityczna mapa Europy (420 x 594 mm), z której będziesz korzystać podczas gry! Mapa zawiera informacje o wszystkich ważnych mocarstwach zimnej wojny oraz o tym, kto wspierał USA, a kto był sojusznikiem Sowietów.

Drugi bonus to 9 wykonanych z detalami, specjalnie stylizowanych drewnianych znaczników, które zastąpią zwykłe, zawarte w pudełku z grą podstawową. Czekaj na ogłoszenie kolejnych dodatków w przedsprzedaży.

Każdy, kto zamówi Wiedeńskiego Łącznika w przedsprzedaży do 8 lutego, otrzyma wszystkie bonusy (nie tylko te aktualnie odblokowane).

Wiedeński Łącznik to doświadczenie, które pozwoli ci razem z przyjaciółmi wcielić się w rolę szpiegów prowadzących tajne operacje w czasach zimnej wojny! Gra zawiera cztery unikatowe misje, których akcja toczy się w Europie, w tym w Wiedniu, Pradze i Berlinie. 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.