Tylko do jutra możesz kupić grę Wiedeński Łącznik w przedsprzedaży wraz z bonusami

Tylko do jutra, wtorku 9 lutego, możesz kupić grę Wiedeński Łącznik w przedsprzedaży wraz z trzynastoma bonusami! 

Wiedeński Łącznik to niezwykła, samodzielna gra z serii Detektyw, która przeniesie was w czasy zimnej wojny. Zawiera 4 składające się na kampanię śledztwa. Opowiada o akcjach szpiegów na terenie Europy.

Jeśli do 9 lutego włącznie, czyli w czasie przedsprzedaży, kupisz Wiedeńskiego Łącznika, zyskasz wszystkie 13 dodatkowych bonusów. Potem gra będzie dostępna w sprzedaży osobno, a bonusy będące dodatkowymi komponentami osobno, ale teraz masz szansę otrzymać je gratis. 

Pierwszy z bonusów to polityczna mapa Europy (420 x 594 mm), z której będziesz korzystać podczas gry! Mapa zawiera informacje o wszystkich ważnych mocarstwach zimnej wojny oraz o tym, kto wspierał USA, a kto był sojusznikiem Sowietów.

Drugi bonus to 9 wykonanych z detalami, specjalnie stylizowanych drewnianych znaczników, które zastąpią zwykłe, zawarte w pudełku z grą podstawową.

Trzeci bonus to Video o designie gry: poznaj projektanta Ignacego Trzewiczka i dowiedz się więcej o grze z tego ekskluzywnego, 30-minutowego video.

Czwarty bonus to przewodnik: zimna wojna dla żółtodziobów: broszura, która pozwoli ci lepiej zrozumieć tło historyczne gry i wynieść z rozgrywki jeszcze więcej.

Piąty bonus to video jak grać. Możesz ominąć czytanie instrukcji i nauczyć się grać w grę dzięki poświęconemu jej video tutorialowi. 

Szósty bonus to Dziennik Projektanta: przeczytaj historie i anegdoty z procesu projektowania gry w tej wyjątkowej broszurze w PDF.

Siódmy bonus to naklejki na laptopa i telefon: możesz teraz pokazać znajomym, że jesteś agentem CIA!

Ósmy bonus to cztery sekretne koperty z pocztówkami z Europy: rozpocznij każdą misję, otwierając sekretną kopertę i odkryj zdjęcia i pocztówki z miasta, w którym dzieje się akcja.

Dziewiąty bonus to specjalna tekturowa teczka: pomoże ci przechowywać wszystkie znalezione akta i korzystać z nich podczas gry!

Dziesiąty bonus to spotkanie z projektantami Wiedeńskiego Łącznika. Spotkaj się z twórcami online i posłuchaj o powstawaniu gry.

Jedenastym bonusem jest 5 specjalnych drewnianych komponentów ($): ulepsz swój egzemplarz gry i zastąp standardowe komponenty z gry tymi 5 drewnianymi znacznikami.

Dwunasty bonus – Jeszcze więcej tła!: specjalna broszura z dodatkowymi informacjami o faktach i wydarzeniach przedstawionych na różnych kartach w grze!

Trzynasty bonus – Certyfikat! Oficjalny numerowany certyfikat potwierdzający twoje wsparcie dla kampanii przedsprzedażowej. Ujawniamy go Tobie z wyprzedzeniem, już dziś zobaczysz aktualizację na naszej stronie gry

Wiedeński Łącznik to doświadczenie, które pozwoli ci razem z przyjaciółmi wcielić się w rolę szpiegów prowadzących tajne operacje w czasach zimnej wojny! Gra zawiera cztery unikatowe misje, których akcja toczy się w Europie, w tym w Wiedniu, Pradze i Berlinie. 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.