Tajemnicze Domostwo wraz z dodatkami ponownie w sklepach

Nowa posiadłość. Nowi mieszkańcy. Nowe kłamstwa. Nowe tajemnice. Zespół śledczy wraca do pracy, by pomóc Duchowi i rozwikłać zagadkę jego śmierci. Do regularnej sprzedaży trafiają dwa dodatki do Tajemniczego Domostwa, czyli podstawowej gry, która niejednego zachwyciła swoimi przepięknymi ilustracjami oraz przystępnymi zasadami!

“Sekretne podszepty” rozbudowują pulę przedmiotów, miejsc i podejrzanych. Dodatek zawiera także kilkadziesiąt nowych kart Snów, zapewniających znakomite odświeżenie tego kluczowego aspektu rozgrywki. Z kolei dzięki powracającemu po przerwie rozszerzeniu “Ukryte tropy” zestawy przedmiotów, miejsc i podejrzanych będą jeszcze bardziej różnorodne. Dodatek wnosi także kolejną talię Snów. “Ukryte tropy” zawierają również wariant rozgrywki podstawowej: Fałszywe Tropy. Jednym słowem – Tajemnicze Domostwo jeszcze nieraz zaskoczy!

Oczywiście powrót dodatków, nie mógłby się odbyć bez dodruku gry podstawowej, która już od początku grudnia będzie dostępna w najlepszych sklepach z planszówkami. Cała kolekcja jest dostępna TUTAJ.

W poprzednim poście dot. Tajemniczego Domostwa zebraliśmy bonusowe materiały, które jeszcze bardziej urozmaicają rozgrywkę. Zebraliśmy całość w jednym poście, do którego przejdziecie po kliknięciu w poniższą grafikę:

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.