Tajemnicze Domostwo – materiały bonusowe do pobrania

Wyszukaliśmy dla Was mini-rozszerzenia i dodatkowe materiały do Tajemniczego Domostwa, które jeszcze bardziej podkręcają rozgrywkę. Wszystkie zebraliśmy w jednym miejscu, co by było Wam wygodnie pobierać.

Nie znasz jeszcze gry? Poniżej krótkie info

Tajemnicze Domostwo to kooperacyjna gra planszowa dla całej rodziny, w której jeden z graczy wciela się w rolę ducha, a pozostali to grupa ekscentrycznych śledczych, którzy dzięki wskazówkom widma starają się rozwikłać zagadkę morderstwa sprzed lat.

W pierwszej fazie gry każdy z graczy musi odgadnąć, co w momencie morderstwa robił jeden z podejrzanych. Duch, za pomocą zestawu kart, będzie dawał kolejnym osobom wskazówki odnośnie przedmiotu, miejsca i wreszcie osoby. Po zebraniu tych informacji rozpoczyna się faza druga – ujawnienie prawdziwego mordercy. Gracze będą śnić wspólny sen, a wskazówki, które uzyskają pomogą im w ujęciu sprawcy zbrodni. Jednak trzeba się spieszyć! Jeśli zagadka nie zostanie rozwiązana w ciągu siedmiu dni, sprawca uniknie sprawiedliwości!

Dla tych, którzy chcą urozmaicić sobie rozgrywkę udostępniamy materiały bonusowe do pobrania.

1. Wariant gry: Pełne Śledztwo 
2. Fanowskie opowiadanie
3. 
Plansza Ducha
4. 
Zasłonka
5. 
Karty Motywów wraz z instrukcją do mini-dodatku
6. 
Opowieści o snach: wariant Zeva

 

Previous slide
Next slide

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.