Szybkie newsy z wydawnictwa Portal Games #64

Cotygodniowa porcja aktualizacji czeka na Ciebie. Kliknij i zobacz, co w trawie piszczy na portalowej łączce.

Sentinels of the Multiverse: Przedstawiamy polskie pudełko gry.

Resurgence: Gra została wyprodukowana, oczekuje na transport z Chin.

Podwójni Agenci (Infiltraitors): Gra została wyprodukowana, oczekuje na transport z Chin.

Robinson Crusoe: Edycja Kolekcjonerska: Trwa dostawa egzemplarzy tej edycji oraz Księgi Przygód do polskich wspierających.

Cyberpunk 2077: Gangi Night City: Na stronie portalgames.pl ukazał się nowy darmowy materiał do gry: nowa opowieść (czyli karty z modyfikacjami zasad i celów gry) pt. Targi Broni.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.