Cyberpunk 2077 – nowa opowieść “Targi Broni” już gotowa do pobrania

Nowa opowieść Targi Broni już gotowa do pobrania! Nowe karty do wydrukowania, wprowadzenia na planszę i rozgrywania w Night City. Śmiało!

Link: https://bit.ly/Cyberpunk2077_TargiBroni

“Cienie megakorporacji zapadły nad Centrum, żyjącym obecnie wyłącznie tegorocznymi targami broni. Przez ulice przewalają się kontenery pełne arsenału. W całym tym chaosie nikt nawet nie zauważy zniknięcia jednej czy dwóch skrzyń. Kogo obchodzi pojedynczy nóż w mieście pełnym ostrzy?”

Poznaj grę podstawową oraz dodatek Rodziny i Wyrzutki: https://sklep.portalgames.pl/cyberpunk2077-zestaw

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.