Rising Sun i The Others wyprzedane, dwa dodatki do Aeon’s End nadchodzą

Podczas ostatnich Planszówek TV LIVE, których transmisja odbyła się na naszym kanale YT w zeszły piątek, ogłosiliśmy kilka informacji, którymi warto się podzielić.

[one_half]

[/one_half]

[one_half_last]

[/one_half_last]

Po pierwsze wydawnictwo Portal Games wyprzedało nakład The Others oraz Rising Sun, dwóch wielkich gier z mnóstwem figurek, wydawanych na licencji CMON. Autorem obu tytułów jest Eric M. Lang, co tylko dowodzi, że gry tego twórcy cieszą się niesłabnącą popularnością w Polsce.

Oprócz tego mamy przyjemność zapowiedzieć, że w przyszłym roku ukażą się dwa dodatki do Aeon’s End. Gra została dobrze przyjęta na polskim rynku, w związku z czym w 2019 roku planujemy wypuszczenie The Depths i The Nameless. Więcej szczegółów na temat naszych planów wydawniczych na przyszły rok podamy w styczniu, na Portalconie.

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

♟ Cel Kampanii #9 - 12 pionów Akcji i środkowa plansza ♟ To ulepszenie pomaga śledzić dostępne akcje i zastępuje ko… https://t.co/b2w7bzgcnZ
🏟 Cel Kampanii #8 - Dodatkowe żetony Infrastruktury Stadionowej i unikalne plansze Stadionów 🏟 Ulepsz swój Stadion… https://t.co/VhNtfrttM7
💵 Cel Kampanii #4 - Planszówkowi Sponsorzy 💵 Dzięki temu minidodatkowi branża gier planszowych będzie reprezentowan… https://t.co/vFkQt0EDoQ

Newsletter