PortalCon już jutro, bilety tylko do dzisiaj do godz. 15:00!

Już jutro PortalCon, najważniejszy dla nas konwent, które napędza każdy kolejny rok. To na nim ogłaszamy nasze plany wydawnicze! 

 • Część transmisji PortalConu jest bezpłatna, a bilet w cenie 10 zł uprawnia do udziału w poszerzonej wersji imprezy także w niedzielę i dostępu do ponad 20 dodatkowych wydarzeń i atrakcji! Ten bilet dostępny jest tylko do dzisiaj do godz. 15:00.
 • Zapraszamy na Planszówki TV o godz.14, poświęcone Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Pod koniec Planszówek TV zamkniemy sprzedaż biletów na PortalCon.
 • Podczas jutrzejszej PortalConowej transmisji o godzinie 10:00 ogłosimy aż 12 nowych tytułów. Do tej pory wyjawiliśmy już 11 gier i dodatków, które wydamy! Przypominamy je poniżej.

Kup bilet na PortalCon!


Sprzedaż biletów na PortalCon zamykamy dzisiaj o godzinie 15:00! Jutro nie będzie już możliwości dokupienia biletu. 

Uwaga. Wszystkie niezaksięgowane do 15:00 opłaty za bilety nie zostaną uznane, a zamówienia zostaną anulowane (pieniądze zostaną zwrócone). Mocno zachęcamy do płatności przez Przelewy24 (które są księgowane od razu), a nie tradycyjnym przelewem.

Odkryliśmy karty! Wyjawiliśmy już część naszych planów: zobacz szczegóły

 

Postanowiliśmy uchylić wam rąbka tajemnicy jeszcze przed PortalConem i zdradzić część naszych planów wydawniczych. Mimo to, na PortalCon zostawiliśmy same smakowite kąski, o to nie musicie się obawiać! Wczoraj potwierdziliśmy, że naszym nakładem ukaże się gra Tawantinsuyu: Imperium Inków. Oto pełna lista ogłoszonych przez nas dotąd gier:

 • Cthulhu: Death May Die  – Kampania 2, czyli pierwsze duże rozszerzenie do wyśmienitego dungeon crawlera, który z miejsca stał się hitem, a w nim aż 6 nowych scenariuszy, nowi Ocalali i przeciwnicy do pokonania.
 • Escape Tales 3: Dzieci Żmijowego Lasu, czyli trzecia odsłona kooperacyjnej serii przypominającej escape room na planszy, w której tym razem przyjdzie wam rozwiązać zagadki w klimacie dark fantasy.
 • Dodatki do gry Root, czyli Root Vagabond Pack, talia Banitów i Partyzantów oraz rozszerzenia Clockwork i Underworld które ukażą się w dalszej części roku. Wszystkie znacznie urozmaicą asymetryczną rozgrywkę w Root.
 • Dodatek Teotihuacan: Okres Ekspansji, który  zawiera szereg nowych modułów. Nie tylko wzbogacają rozgrywkę o więcej znanych elementów, ale także wprowadzają zipełnie nowe mechaniki.
 • Najeźdźcy ze Scytii, to kościana gra worker placement dla 1-4 graczy o najeżdżających osady dzikich Scythach. Jest to kolejny tytuł od Shema Philipsa, autora między innymi cenionej sagi Zachodnich Królestw.
 • Mur Hadriana jest wykreślaną grą, do której potrzebujesz ołówka lub długopisu. Budujesz w niej słynny mur przedzielający Wielką Brytanię, starając się ukończyć wybrane ścieżki na swoim arkuszu.
 • Tekhenu: Obelisk Słońca to kolejna mocna gra euro osadzona w starożytnym Egipcie. Plansza do gry podzielona jest na sześć części z powiązanymi do nich akcjami, a na środku stoi piękny obelisk. Jego cień pada na różne części planszy i uniemożliwia wykonanie części akcji, co zmusza do dobrania odpowiedniej strategii.
 • Tawantisuyu: Imperium Inków jest to gra strategiczna z mechaniką rondla akcji, zarządzaniem ruchem pionków i zagrywaniem kart. Ten tytuł trudno się wymawia, ale na pewno nie będzie schodził z ust graczy przez długi czas.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.