10 dni do PortalConu: ogłaszamy kolejne tytuły. W tym roku wydamy dodatki do serii Root

Na 10 dni do PortalConu, na który zapraszamy już 23 stycznia, podgrzewamy atmosferę kolejnymi tytułami. Najważniejsze gry tego roku ogłosimy podczas konwentu, ale już teraz zdradzamy część naszych planów wydawniczych. Miło nam poinformować, że w 2021 roku zagracie w 4 nowe dodatki do Roota. Wcześniej ogłosiliśmy także wydanie Cthulhu: Death May Die  – Kampania 2 oraz Escape Tales 3: Dzieci Żmijowego Lasu.

Wojna o wpływy w Leśnogrodzie toczy się z coraz większą zażartością. Frakcje leśnych zwierzątek sięgają po coraz śmielsze rozwiązania, by wywieść swoich przeciwników w pole. W Wielkim Lesie pojawiły się zupełnie nowe grupy chytrych wojowników, a ich arsenał zawiera nowe bronie, których tu jeszcze nie było!

W 2021 roku Portal Games wyda wszystkie nowe dodatki do asymetrycznej gry Root. Jako pierwsze ukażą się Vagabond Pack oraz talia Banitów i Partyzantów. W późniejszej części roku rozszrzenia Clockwork i Underworld. Tym samym podtrzymujemy, że konsekwentnie wydajemy wszystkie dodatki do Roota.

Wszystkie rozszerzenia dodatkowo pogłębiają morze regrywalności i urozmaicają rozgrywkę o dodatkowe mechaniki, karty nowych postaci i inne elementy. Asymetryczna rozgrywka zyska jeszcze więcej zróżnicowania, a frakcje będzie można wykorzystać także na nowe sposoby!

Vagabond Pack wprowadza do gry 3 nowe postaci wraz z ich kartami, a także siedem niestandardowych pionków Włóczęgów. Banici i Partyzanci to talia 54 kart z zestawem specjalnych mocy, które gracze mogą tworzyć: można między innymi niszczyć karty innych graczy oraz kopiować zdolności innych frakcji. The Clockwork Expansion pozwala graczom zmierzyć się z czterema piekielnie zautomatyzowanymi frakcjami. Gracze mogą tym samym stworzyć kooperację przeciwko automie! Rozszerzenie Root: Underworld zawiera dwie nową frakcje oraz dwie nowe mapy: górską, gdzie można kopać tunele, a także mapę jeziora, na której gracze będą walczyć o kontrolę nad promem.

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

W Leśnogrodzie sypnęło śniegiem😋 #Root https://t.co/t7MtPcIrJa
💓 GRAMY CHARYTATYWNIE💓 Aukcja kończy się w poniedziałek o godz. 10.00 🙂 Więcej szczegółów 👇 https://t.co/iEUVKzM1Qk https://t.co/d6OfU1CirC
Najnowsze Planszówki TV, kto przeoczył na żywo prognozę pogody, może nadrobić zaległości... 😂… https://t.co/JAdTB4Hhqg

Newsletter