Piguła Portalowych materiałów już gotowa!

Lista osiągnięć dla Spider-Geddon, unboxing Ewakuacji, wywiad z Vladimirem Suchym, a do tego poradnik prezentowy na Dzień Dziecka. Udostępniamy pełny pakiet dobroci, z którego możecie korzystać do woli!

Coś do pobrania, czyli lista wyzwań przygotowana do gry Spider-Geddon, która jeszcze bardziej podkręca całą rozgrywkę. Link do pobrania materiału: https://bit.ly/SpiderGeddon_ListaOsiagniec

Coś do obejrzenia, czyli piątkowe Planszówki TV, sobotni vlog, gameplay Spider-Geddon, planszówkowy poradnik nie tylko na Dzień Dziecka i unboxing “Ewakuacji”, która pojawiła się w piątkowej przedsprzedaży!

Coś do poczytania, czyli cotygodniowa porcja szybkich newsów, do której linkujemy TUTAJ oraz pierwsza część artykułu z Vladimirem Suchym – autorem Ewakuacji.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.