Szybkie newsy z wydawnictwa Portal Games #59

Co nowego w wydawnictwie Portal Games? Sprawdźcie, nad czym obecnie pracujemy i jaki jest status ogłoszonych przez nas tytułów.

NEWS #1 Cyberpunk 2077 Gangi Night City: wszystkie egzemplarze przedsprzedażowe zamówione w e-sklepie Portalu zostały juz wysłane do zamawiających.

NEWS #2 Listy z Zaswiatów: dodruk tej imprezówki trafił do sklepów, gra powraca do regularnej sprzedaży.

NEWS #3 Resurgence: sprawdzamy proofy gry, przedstawiamy zdjęcia przykładowych arkuszy:

Previous slide
Next slide

NEWS #4 Sentinels of Multiverse: otrzymaliśmy, sprawdziliśmy i zaakceptowaliśmy pliki eproof gry. Zielone światło na produkcję.

NEWS #5 Too Many Bones: Wysłaliśmy do druku pliki dodatku Nugget.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.