Pierwsza czerwcowa piguła materiałów do pobrania i korzystania!

Unboxing “Listów z Zaświatów”, druga część wywiadu z Vladimirem Suchym, mechaniki Cyberpunka 2077, majowe wieści ze sceny turniejowej Neuroshimy i… więcej!

Coś do obejrzenia, czyli ostatni odcinek Planszówek TV i unboxing “Listów z Zaświatów”.

Coś do poczytania, czyli druga część wywiadu z Vladimirem Suchym, mechanika Cyberpunka 2077, wszystko o Akcji Dodruk, a dodatkowo ostatnie szybkie newsy z aktualizacją statusów naszych ogłoszonych gier.

A dodatkowo, zobaczcie najnowszy odcinek podcastu 2 Pionki, wideoinstrukcję “Too Many Bones” na kanale Rzut Kostką oraz gameplay “Ewakuacji” Gandalfa i Barolka z Planszówek Online.

A jeśli szukasz czegoś do mobilnego pogrania, np. podczas wakacyjnej podróży, to w promocji znajdziesz też e-karciankę Tides of Time.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.