Pierwsi Marsjanie: Epidemia – nowy scenariusz!

Pierwsi Marsjanie - Epidemia

Gra Pierwsi Marsjanie jest już miesiąc po oficjalnej premierze. A do tego zbliżają się święta. To idealna okazja, aby spełnić naszą obietnicę i dostarczyć wam zupełnie nowy scenariusz, zupełnie za darmo, na zawsze.

Epidemia

Epidemia w HUBie! Ratuj się kto może! Ze wstępnych ustaleń wynika, że skażona jest woda – dość niezbędny element do przetrwania na Marsie. Na szczęście astronauci są przygotowani na wszystko. W laboratorium będą dokonywać diagnozy i walczyć z postępującą chorobą. Epidemia to scenariusz z kategorii Badań. To kawał przystępnej, ale prawdziwej nauki i wyścig z czasem o życie astronautów!

Scenariusz Epidemia w wersji PDF, niezbędny do rozgrywki, można pobrać tutaj.


Aktualizacja Aplikacji

W związku z pojawieniem się scenariusza Epidemia, następuje również aktualizacja aplikacji Pierwsi Marsjanie, do wersji 1.19. Wersja ta dodaje nowe funkcje, jak na przykład zaznaczanie Pierwszego Gracza, oraz nowy scenariusz Epidemia, a także nowe Przygody z kategorii Badania, tematycznie powiązane z nowym scenariuszem. Przygody te zostały zgłoszony w konkursie i wybrane, jako najlepsze propozycje!

Stąd możecie pobrać wersję na PC.

Share this

Jeden komentarz